Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Μέτριο και αδιάφορο το σημερινό Fringe.

Όχι ακριβώς spoiler του επεισοδίου αλλά της season αυτής.

Ήδη έχουν γίνει φιλαράκια ο Peter και η Olivia και πάνε μαζί σε Fringe events. Υποτίθεται ότι κανείς από το σύμπαν δε τον θυμάται αλλά είναι σα να μην έχει αλλάξει τίποτα πρακτικά στα επεισόδια που βλέπουμε. Not good.

-------------------------------------------

Και ο House της Τρίτης ήταν αδιάφορος. Όπως και την προηγύμενη εβδομάδα το περιστατικό της κλινικής ήταν καλύτερο από το διαγνωστικό. Σε αυτή τη season δεν έχουμε κάποιο σκοπό νομίζω. Στις προηγούμενες είτε είχε εξάρτηση, είτε βγήκε από το κέντρο απεξάρτησης, είτε προσπαθούσε να μην ξαναπέσει στα vicodin. Σε αυτή τη season απλά είχε μπει φυλακή για 2 επεισόδια και μετά απλά είχαμε επεισόδια με περιστατικά και πολλά από αυτά αδιάφορα.

-------------------------------------------

Το ίδιο και το 4ο του Alcatraz. Άμα συνεχίσουν απλά να μαζέυουν έναν έναν τους κρατουμένους το ίδιο βαρετό θα μείνει και στα επόμενα επεισόδια. Πρέπει να προσωρήσει η πλοκή και να έχουμε και κανένα περιστατικό με τους φύλακες ή να μας δείξει εν μέρει που ήταν, τι συμβαίνει ή κάτι αντίστοιχο.

-------------------------------------------

Γενικώς ήταν meh εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΑΡXIΣΕΙ ΤΟ HOUSE ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????

(θα το θυμάμαι αυτό @victor & @papajim)

Το ίδιο και το 4ο του Alcatraz. Άμα συνεχίσουν απλά να μαζέυουν έναν έναν τους κρατουμένους το ίδιο βαρετό θα μείνει και στα επόμενα επεισόδια. Πρέπει να προσωρήσει η πλοκή και να έχουμε και κανένα περιστατικό με τους φύλακες ή να μας δείξει εν μέρει που ήταν, τι συμβαίνει ή κάτι αντίστοιχο.

Πάει να γίνει κάτι με τα κλειδιά και το δωμάτιο.

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

περιμένω 2-3 επεισόδια ακόμα, να δείτε και να μου πείτε εντυπώσεις, και ίσως τότε ξεκινήσω Alcatraz.

Ο χθεσινός Σπάρτακος μ'άρεσε αρκετά. Μακάρι να συνεχίσει στους ίδιους και καλύτερους ρυθμούς :D

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο 7 επ. 4ης σεζον Fringe και γενικα ειναι πολυ meh season.

To Alcatraz εχει κατεβει και περιμενει να το δω αλλα δεν το βιαζομαι κιολας.

Και του πατερα μου του αρεσει περισσοτερο η καστανοκοκκινη εκδοχη.:p

fringe_anna_torv_alternate_olivia.jpg

Σας ειπα οτι ουτε Californication συνεχισα ? -και ας το κατεβαζω ακομα-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.