Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Καλά, είδα φινάλε 2ης σεζόν Sherlock. Ήταν λίγο καλύτερο από Terra Nova. :p

On a more serious note.

Οι Άγγλοι βάζουν τα γυαλιά στο πώς πρέπει να γίνονται οι σειρές. Το "προτείνεται" είναι λίγο. Χθες έπρεπε να την είχατε ξεκινήσει τη σειρά, όσοι δεν την έχετε δει.

Δηλαδή θα αντικαταστήσεις τα terra nova πόστερ???

Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναω τωρα Fringe 4th season.

Απο το intro-αλλαγη χρωματος- καταλαβα οτι παιζει και αλλο universe.

ΠΟΣΑ ΑΚΟΜΑ ΡΕ?

-τουλαχιστον δειχνει καστανοκοκκινη Dahnam, χοχοχο-

πόσο θα ήθελα να βλέπω σειρές στις 4:30 το βράδυ.... τελευταία φορά το έκανα το φθινόπωρο του 2004 ανάμεσα σε μεταπτυχιακό και στρατό....

Link to comment
Share on other sites

Σπαρτακους είναι ουσιαστικά 3η σεζόν, 1η με τον νέο ηθοποιό.

Καλή δείχνει, αν και θα ήθελα τον νεο λίγο πιο γομάρι.

Χρονικά είναι επίσης η τρίτη γιατί πήγαν 2-1-3.

3ο επεισόδιο Αλκατραζ επίσης καλό.

Εχει Potential ελπίζω να μην το μαμήσουν...

Link to comment
Share on other sites

:shout::shout:

Εχει δει κανεις το Death Valley ????

Ναι καλούτσικο είναι, έχει πλακίτσα αλλά μην περιμένεις να δεις την καλύτερη σειρά ever, γενικά βλέπετε ευχάριστα και δεν έχει βαρετά σημεία.

Link to comment
Share on other sites

Άντε από δω... :p Δεν ξανακατεβάζω ελληνικούς στον αιώνα τον άπαντα. Μετά τη μετάφραση του "Take it easy" σε "Πάρ' το εύκολα" και του "Prepare your balls" σε "Σφίξε τα @ρχίδια σου", νομίζω ότι οι λόγοι είναι προφανείς.

Link to comment
Share on other sites

Άντε από δω... :p Δεν ξανακατεβάζω ελληνικούς στον αιώνα τον άπαντα. Μετά τη μετάφραση του "Take it easy" σε "Πάρ' το εύκολα" και του "Prepare your balls" σε "Σφίξε τα @ρχίδια σου", νομίζω ότι οι λόγοι είναι προφανείς.

Ο χειροτεροτερος ειναι ο dr.horrible που εξ ελληνιζει τελειως το HIMYM.

ΑΕΙ ΜΩΡΗ.παμε goodys,σουβλακια και τελειως 100% ελληνοποιηση -κκαι στο τελος διαστρευλωση- των λεγομενων τους.

Του ειχα κανει παρατηρηση καποτε-οταν εβλεπα τη σειρα με subs λογω ενος φιλου που δεν ηξερε καλα αγγλικα -και με αρχισε στα παναγιδια αυτος και η παρεα του....

Link to comment
Share on other sites

Ο χειροτεροτερος ειναι ο dr.horrible που εξ ελληνιζει τελειως το HIMYM.

ΑΕΙ ΜΩΡΗ.παμε goodys,σουβλακια και τελειως 100% ελληνοποιηση -κκαι στο τελος διαστρευλωση- των λεγομενων τους.

Του ειχα κανει παρατηρηση καποτε-οταν εβλεπα τη σειρα με subs λογω ενος φιλου που δεν ηξερε καλα αγγλικα -και με αρχισε στα παναγιδια αυτος και η παρεα του....

Εμένα μου φαίνεται απίστευτα ηλίθιο κάτι τέτοιο. Άμα ήθελα κάτι εξελληνισμένο θα έβλεπα ελληνικές σειρές. Στον House μίλαγαν για το Rugby και οι υπότιτλοι μίλαγαν για ντέρμπι Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού. The Horror.

Εγώ πάντως θα ντεπόμουν να κυκλοφορήσω τέτοιους υπότιτλους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.