Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Είδα το πρώτο Alcatraz. Μερικές παρατηρήσεις.

1) Παρ' ότι δεν έχω δει το Lost, απ' όσα ξέρω η σειρά φαίνεται να λοστίζει περισσότερο παρά να φριντζοφέρνει.

2) Σε ξεκινάει όμως κατευθείαν στο "mind****" σαν το Fringe και όχι σαν το Lost.

3) Ερωτήματα αρκετά.

Bonus) Όποτε βλέπω το Sam Neill νομίζω ότι θα πεταχτεί κανένας βελοσιράπτορας από πίσω. :p

Ρε ντροπή της κοινωνίας, δεν έχεις δεί το lost? και δεύτερον, πως αφού δε το έχεις δει, λες ότι lostίζει;:p

Link to comment
Share on other sites

Ρε ντροπή της κοινωνίας, δεν έχεις δεί το lost? και δεύτερον, πως αφού δε το έχεις δει, λες ότι lostίζει;:p

Φύγε από δω που θα δω Lost τρισκατάρατε. Είχα δει περιστασιακά επεισόδια από τις 3 πρώτες σεζόν. Μία μυρωδιά την έχω για τη σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Έλιωσα Homeland το ΣΚ, και το είδα όλο.

Αρκετά 24 μου θυμίζει σε ευρύτερη πλοκή αλλά καλό, και αφήνει ωραία potentialy 2η σεζόν!

Δεν θα σας χαλάει.

Το Person of Interest έχω αφήσει στο 5ο επεισόδιο, το είδε κανείς όλο να δεί αν πάει κάπου?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9387]victor[/MENTION] και καλά έκανες, έβλεπα κανονικά μέχρι τη 4η σεζον όπου (αργά δυστυχώς) κατάλαβα οτι απλά για κάθε .."απάντηση" υπήρχαν τουλάχιστον 4 νέες ερωτήσεις που για προφανείς λόγους δεν είχαν σχέση με τη πλοκή. Κοινώς γράψε καμιά αρλούμπα να βγούν τα επόμενα 1-2 επεισόδια και βλέπουμε πως τα ενώνουμε αργότερα με ακόμα πιο απίθανες ιστόρίες

πχ. ο καπνός είναι τελικά ένας τύπος που ντύνεται στα μαύρα και περπατάει γυρω στο νησί αλλά μπορεί να είναι και όποιος θέλει και είναι αθάνατος αλλά πεθαίνει...

Kate_We_Have_To_Go_Back.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.