Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

-Κοίτα καρδούλα μου! Η μικρή άρκτος!

-Πού; Πού; Εκεί;

-Όχι μωράκι μου. Εκεί.

-Εκεί;

-Όχι ζουζουνάκι μου. Εκεί.

-Εκεί;

-Όχι λατρεία μου. Εκεί.

-Αχ, πού;

-ΕΚΕΙ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗΗΗΗ... ΕΚΕΙ...!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και ομως ισχυει...

Πελατης μας μπηκε ενα καλοκαιρι στο μαγαζι και εκλεισε την πορτα.

Πηγε να βγει ο σκυλος φορτσατος και εριξε ενα κουτουλιδι.

Εκτοτε μπαινει και βγαινει στην αγκαλια του αφεντικου του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να έχει μπει... ταιριάζει~ με το πάνω :p

....δεν ειναι κ τοσο αστειο. Επειδη οι αλλοι ειναι ανθυποπιθηκοι, ο ποδηλατης τι φταιει? Κ πολυ ψυχραιμος ηταν.

Κ γω στη δουλεια αντιμετωπίζω συχνα σκυλους αλλα ενα-δυο (μια φορα ηταν 4-5 απο ανθυποπιθηκο τσοΜπανη κ τον πηρε ο διαολος κανονικα).

Link to comment
Share on other sites

....δεν ειναι κ τοσο αστειο. Επειδη οι αλλοι ειναι ανθυποπιθηκοι, ο ποδηλατης τι φταιει? Κ πολυ ψυχραιμος ηταν.

Κ γω στη δουλεια αντιμετωπίζω συχνα σκυλους αλλα ενα-δυο (μια φορα ηταν 4-5 απο ανθυποπιθηκο τσοΜπανη κ τον πηρε ο διαολος κανονικα).

Και καλά στα βουνά. Κάποιο ζώο θα συναντήσεις.

Αλλά να πηγαίνεις για ποδήλατο/τρέξιμο στη πόλη και να έχεις τα αδέσποτα αντιμέτωπα ή κάποιο (άλυτο) σκύλο να πηδάει την αυλή για να σου επιτεθεί?

Απλά έλεος

Link to comment
Share on other sites

Πάει ένας τύπος σε ένα φαρμακείο. Μπαίνει μέσα τρίβοντας τα χέρια του, τον βλέπει ο φαρμακοποιός και του λέει :

- Γεια σας. Υποθέτω πως θέλετε μια κρέμα για τα χέρια…

- Όχι, θα ήθελα ένα κουτί βιάγκρα γιατί θα έρθουν κάτι γκομενάκια σήμερα σπίτι και έχει να γίνει χαμός!

- Μπράβο σας! Άντε, σας δίνω κι άλλο ένα κουτί δώρο επειδή σας συμπάθησα. Καλή επιτυχία!

Την επόμενη μέρα πάει πάλι ο ίδιος τύπος στο φαρμακείο, τρίβοντας πάλι τα χέρια του, οπότε τον βλέπει ο φαρμακοποιός και του λέει :

- Ένα κουτί βιάγκρα έτσι;

Και του απαντάει ο άλλος:

- Όχι, μια κρέμα για τα χέρια. Τα γκομενάκια δεν ήρθαν τελικά…!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.