Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Η διαφορά της πλάκας με την ανωριμότητα είναι πως το πρώτο είναι καλοπροαίρετο...

Το thread έχει καταντήσει τραγικό, είναι από τα λίγα που παρακολουθούσα πλέον και τελικά και από αυτό αναγκάζομαι να κάνω unsubscribe... Μάλλον γέρασα...

Link to comment
Share on other sites

"εμείς θέλουμε να προστατέψουμε ιδιαίτερα τους οικονομικά αδύναμους. Και η καλύτερη προστασία, ιδιαίτερα για τα αδύναμα κοινωνικά στρώματα, είναι η παραμονή της χώρας στο ευρώ"

Έτσι συμφωνεί με τα μέτρα που επιτάσει η τρόικα περί απολύσεων και τα ψηφίζει ο κουνέλης ....

post-24801-1416076585,0391_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βαζω spoiler γιατι εχουμε γεμισει με υπερευαισθητους σε θρησκευτικα θεματα τωρα τελευταια.

Παιρνει τηλεφωνο ο Πετρος στο σπιτι του Ιησου..

Το σηκωνει η Παναγια,το κλεινει ο Πετρος...

ξαναπαιρνει τηλεφωνο και το σηκωνει παλι η Παναγια,το ξανακλεινει ο Πετρος..

ξαναπαιρνει,το ξανασηκωνει η Παναγια,το ξανακλεινει ο Πετρος...

Μετα λοιπον απο 7-8 φορες ξαναπαιρνει ο Πετρος και αυτην τη φορα το σηκωνει ο Ιησους,οποτε γυριζει και του λεει ο Πετρος:

-Ελα ρε φιλε που εισαι!Τι ειναι αυτο το πραγμα!!Καθε φορα που σε παιρνω μου βγαινει η Παναγια...

Link to comment
Share on other sites

Βαζω spoiler γιατι εχουμε γεμισει με υπερευαισθητους σε θρησκευτικα θεματα τωρα τελευταια.

Βασικά το thread έχει καταντήσει

"Αν μισείται την θρησκεία εδώ μπορείτε να βγάλετε τα απωθημένα σας".

Φτιάχνεις ξεχωριστό thread χαλαρά με τίτλο "Χλευάζοντας τα πιστεύω των άλλων"

sorry παρασύρθηκα, οπότε να ανασκευάσω "Κάνοντας καλοπροαίρετο χιούμορ με τα πιστεύω των άλλων".

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εγώ θα εξαγοράσω το δικαίωμα μου να απολαμβάνω τα εικονοκλαστικά ποστ:

these-atheists-arent-exactly-reasonable.jpg

358cgq.jpg

5471277387_f55c9254c7.jpg

cos, after all:

i-chews-jesus.jpg

oops.

Χαλαρώστε. Κανείς δε χλευάζει κανέναν. Απλά μοιράζονται κάτι που τους προκάλεσε ένα χαμόγελο. Αν σε σας δε δουλεύει, απλά προσπεράστε το.

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι ολοι σας να εχετε την υγεια σας τίποτα παραπάνω..

Δεν θελετε να πιστευετε καλως αλλα μην δουλευετε και αυτους που πιστευουν..

Θελω και πιστευω γιατι ετσι μου μάθανε απο το σπιτι μου κλπ κλπ κλπ.

Δεν θελετε οκ αλλα χαμηλα την μπάλα μαγκες.

Φιλικά..

Link to comment
Share on other sites

πάντως από όσα humor topics μονο οι θρήσκοι έχουν τέτοια αντίδραση. and that's funny

Αν ποστάραμε για Μπαοκτζήδες και Βούλγαρους και υπήρχε thread με τίτλο "Μπαοκτζήδες, γιατί είστε Βούλγαροι;" ίσως να αντιδρούσαν και άλλοι

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Μερικά tweets για τις φορολογικές δηλώσεις τραγουδιστών:

«Ανταλλάζω Play Station 3 και δύο χειριστήρια, με φοροτεχνικό Βίσση -Κότσιρα»

«Και έλεγα ρε γαμώτο ότι στο συσσίτιο της εκκλησίας,μία είναι φτυστή η Βίσση. Τελικά, αυτή ήταν!»

«The awkward moment όπου το 2009 έβγαλα περισσότερα λεφτά από τη Βίσση» (@bunnysuicides)

«Βλέπω τα 3223€ που πήρε η Βίσση το 2009 και δικαιώνομαι. Πάντα έλεγα ότι δεν μπορεί να πληρώνεται γι’αυτές τις μ@λακίες…» ([MENTION=13393]lith[/MENTION]ografos)

«Για όσους ρωτάνε η Πάολα δε βρίσκεται σε αυτή τη λίστα, γιατί μεχρι το 2009 ήταν αδέσποτο» ([MENTION=12528]axl[/MENTION]g)

«Σήμερα πήγα στον ΟΑΕΔ και πέτυχα την Βίσση. Ο Κότσιρας είχε πάει άλλη μέρα…» (@Humorbeast)

«Δηλ είσαι εφοριακός κ εκκαθαρίζεις τη δήλωση Βίσση, βλέπεις 3.000 € κ σου παίρνει ρε τζιμάνι 3 χρόνια να υποπτευθείς ότι κάτι δεν πάει καλά;» (@Sokolatitsa)

«Και η Άννα Βίσση; Και η Δέσποινα Βανδή; Και η Πέγκυ Ζήνα; Και η Έλλη Κοκκίνου; Όλες σπούδασαν στο ΙΕΚ Φοροδιαφυγής Birkin Hermes» ( [MENTION=16645]Nina[/MENTION]Tango)

«Το ότι το 2009 δήλωσα στην εφορία παραπάνω απο τη Άννα Βίσση είναι μια απάντηση σε όλους όσους έλεγαν ότι δεν θα κάνω τίποτα στη ζωη μου» ([MENTION=10016]Evan[/MENTION]_GiAn )

«Μα 3.200€ το χρόνο, ΑΝΝΑ ΑΝ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΨΙΛΑ ΓΙΑ ΠΑΚΟΤΙΝΙΑ» ([MENTION=413]alek[/MENTION]zunder )

«Μηδενική δήλωση η Έλλη Κοκκίνου το 2009 θα ήταν η χρονιά που χώρισε και τα έφαγε όλα σε χαρτομάντηλα» (@caftis )

Ειπα στην Γιαγιά μου ότι θέλω να γινω τραγουδιστής και είπε: «Δάσκαλος να γίνεις! Ποιό πολλά βγάζουν αυτοί..» ([MENTION=5252]christosk[/MENTION]ostis )

Link to comment
Share on other sites

Αν ποστάραμε για Μπαοκτζήδες και Βούλγαρους και υπήρχε thread με τίτλο "Μπαοκτζήδες, γιατί είστε Βούλγαροι;" ίσως να αντιδρούσαν και άλλοι

αγοραρε, πες ότι θες αρκεί να είναι αστείο. και άμα σου πει κανεις τίποτα.. πες του πως ξέρεις εμενα και εγώ ξέρω Ving Tshun

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνετε δύο threads? Ξέρω, λαλακία, αλλά και εγώ το βλέπω σαν μη σεβασμό στους συμφορουμίτες. (από την στιγμή που ξέρουμε ότι υπάρχουν)

Γι' αυτό και δεν θα σας κάνω like στα επόμενα :-O

Link to comment
Share on other sites

αγοραρε, πες ότι θες αρκεί να είναι αστείο. και άμα σου πει κανεις τίποτα.. ξέρω Ving Tshun

κάποιος μπορεί να θεωρεί και το "Βούλγαροι" αστείο, όμως. Εκεί τι κάνουμε; Γιατί και όσοι βάζουν τις εικόνες που κράζουν το Χριστιανισμό, τους φαίνονται αστείες, αλλά όσους πιστεύουν, τους προσβάλλουν

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνετε δύο threads? Ξέρω, λαλακία, αλλά και εγώ το βλέπω σαν μη σεβασμό στους συμφορουμίτες. (από την στιγμή που ξέρουμε ότι υπάρχουν)

Γι' αυτό και δεν θα σας κάνω like στα επόμενα :-O

Bazinga, με τόσα αστεία για τους gays, δεν είδα κανέναν να διαμαρτύρεται.. και δεν νομίζω να μην υπάρχει ούτε ένας!

(βρίσκονται ανάμεσα μας)

πέρα από την πλακα. αυτός που προσβάλλεται έχει το πρόβλημα όχι αυτοί που κάνουν point out ένα θέμα. (αριστοφάνης κ έτσι)

κατά τα αλλα είχαμε κοριτσάκια στο δημοτικό και δεν ήταν τόσο από ζάχαρη, άσχετος όταν τις λέγανε τα αγοράκια "γιαλαμπουκα, σπυριάρα, χοντρή και μπινελίκια που περνάνε το επίπεδο φαντασίας ενός ενήλικα" και αυτό που κάναν ήταν να δείξουν ένα κωλ@δάχτυλο και να λένε κάτι του τύπου "είσαι βλ@κας" :)

sorry αλλα ο κόσμος είναι άγριος και κακός και άμα δεν αντέχεις να σου δείχνουν τα ελαττώματα σου η διαφορες πτυχές σου... κλείνεις το ρουτερακι σου, πουλάς το σπιτάκι σου και πας σε κάποιο νησάκι που δεν έχει ούτε έναν άνθρωπο.. γιατί και ένας να υπάρχει μόλις μάθει πως μιλάς ελληνικά θα σε πει μ@λακα

στον κόσμος προσαρμόζεσαι, δεν τον προσαρμόζεις, εκεί είναι η διαφορα τις δημοκρατίας και του φασισμού

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.