Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Στράβωσα τον λαιμό μου μέχρι να δω που στο καλό έχει αυτό το 666. Μετά από κάνα δύο facepalms έχω την εξής απορία. Μήπως ο σταυρός συνθλίβει το 666 όταν το μαύρο στην μπάλα πατάει χορτάρι;

Link to comment
Share on other sites

- Θές να το κανουμε τωρα στο γραφείο μου?

- Eίναι αργά πολύ αλλά... Nαι!!!!

- Κάτσε να το πω στην γυναικα μου!!!

- Τι ?????

- Ναι, με τη γυναίκα μου τα λέμε όλα, όρκος απαράβατος!!!!

.

.

.

.

.

- Γυναίκα θ αργήσω, ήρθε πελατης! Θα τον γ....ω τέτοια ώρα που 'ρθε!!!

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα τωρα δεν καταλαβα που ειναι το αστειο, ενας loser ηθελε να μοιραστει τα κερδη του με μια γυναικα που δεν τον αγαπουσε και απλα τον ανεχοταν μεχρι την ημερα που αποφασισε να σπασει την σιωπη της, ποιος ειναι ο χαμενος της υποθεσης ειπαμε ?

(κορμαρα η "ταπωμενη" btw :p )

Link to comment
Share on other sites

Εγινε παρόμοιο πραγματικό σκηνικό και εδώ με το Euro millions πριν κανένα μήνα?

Ένας τύπος κέρδισε 100μύρια λίρες φάση 1 βδομάδα αφού η γκόμενα του τον παράτησε για έναν φίλο του?

Κάτι τέτοιο παρακμιακό και έδειχνε την γκόμενα που είχε ξερά τρελαθεί.

Εντάξει, δεν είναι πως καμία γυναίκα θα καθόταν εκεί για να είναι καβαντζωμένη, απλά λέω.

Link to comment
Share on other sites

Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι εκείνη τον έκραζε για την σχέση τους, για την οικογένεια του, για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις, για την δουλειά του, για για για για

και στο τέλος ήταν έτοιμη να του πει "ανδρούτσο μου, πόσο πολύ σε αγαπάω και το ξέρεις και θα κάνουμε πολλά παιδιά και είσαι ο καλύτερος εραστής που έχω γνωρίσει ποτέ, και μόνο εσύ δουλεύεις τόσο σκληρά, και είμαι έτοιμη να σου κάνω deepthroat μέσα στο εστιατόριο"

Παράλληλα ήταν ένα κοινωνικό μήνυμα προς τις γυναίκες, να σταματήσουν να συμπεριφέρονται τόσο ανώριμα και να δείχνουν ένα στοιχειώδη σεβασμό.

Link to comment
Share on other sites

Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι εκείνη τον έκραζε για την σχέση τους, για την οικογένεια του, για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις, για την δουλειά του, για για για για

και στο τέλος ήταν έτοιμη να του πει "ανδρούτσο μου, πόσο πολύ σε αγαπάω και το ξέρεις και θα κάνουμε πολλά παιδιά και είσαι ο καλύτερος εραστής που έχω γνωρίσει ποτέ, και μόνο εσύ δουλεύεις τόσο σκληρά, και είμαι έτοιμη να σου κάνω deepthroat μέσα στο εστιατόριο"

Παράλληλα ήταν ένα κοινωνικό μήνυμα προς τις γυναίκες, να σταματήσουν να συμπεριφέρονται τόσο ανώριμα και να δείχνουν ένα στοιχειώδη σεβασμό.

bewbs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.