Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Απο εκεί και πέρα όπως είπα δεν νομίζω να το τράβηξε παραπάνω επειδή αυτή ήταν απαθείς εν μέρη. Άσε που δεν έχει και νόημα. i.e. είναι βαρετό.

Δεν την είδα απαθής αλλά δεν νομίζω να μπορούσε να κάνει κάτι άλλο εκείνη τη στιγμή.

Να σηκωθεί (πχ) και να τον βρίζει?

Εκτός αν δεν κατάλαβε ότι ενοχλήθηκε η καλεσμένη οπότε πάω πάσο.

Link to comment
Share on other sites

- Θα μου καθόσουν για 1εκ. ευρω;;

- Χμμ..

- Eλα πες θα μου καθόσουν;;

- Για 1εκ. ναι..

- Για 10 ευρώ;;

- Σε παρακαλώ τι νομίζεις ότι είμαι;;

- Το τι είσαι το ξεκαθαρίσαμε, τώρα κάνουμε παζάρια για την τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ένας ξυλοκόπος που χρησιμοποιούσε τσεκούρι για να κόβει τα δέντρα.

Το ρεκόρ του ήταν 6 δέντρα την ημέρα. Κάποια στιγμή βλέπει μια διαφήμιση που ένας τύπος έκοβε με ένα μηχάνημα 100 δέντρα την ημέρα.

- Ρε πο**τη, αν είχα αυτό το μαραφέτι θα έκανα γαμώ της δουλειές, σκέφτεται.

Πάει λοιπόν ο μάγκας και το αγοράζει την άλλη κιόλας μέρα. Το χρησιμοποιεί αμέσως και κόβει 8 δέντρα.

- Ρε γαμώτο, 100 δέντρα δεν έλεγε η διαφήμιση; Πως διάολο εγώ έκοψα μόνο 8; Αύριο θα δοκιμάσω πιο σκληρά!

Την επομένη προσπαθεί σκληρότερα και κόβει 10 δέντρα.

- Τι σκατά γίνεται δεν καταλαβαίνω!

Ξαναβλέπει την διαφήμιση και βλέπει πως ο τύπος που χειρίζονταν το μηχάνημα ήταν σωματαράς.

-Αααα, πρέπει να κάνω body building.

Ρίχνεται ο τύπος να λιώσει τα ατσάλια και γρήγορα κάνει σωματάρα.

Ξαναπροσπαθεί με το μηχάνημα και κόβει 25 δέντρα. Το πάει αμέσως στον πωλητή.

-Ρε φίλε αυτό που μου έδωσες είναι χαλασμένο, καμιά 25αρια δέντρα κόβω το πολύ.

-Το χρησιμοποιείς σωστά;

-Τι καταλαβαίνεις τώρα; Θα μου μάθεις την δουλεία μου;

-Κάτσε να δω και εγώ, του λέει ο πωλητής και τραβάει το σχοινί της μανιβέλας καθ ότι αλυσοπρίονο το μηχάνημα και μέσα σε δευτερόλεπτα κόβει ένα δέντρο.

-Όπα για στάσου, του λέει ο ξυλοκόπος, για δείξε μου πάλι αυτό το κόλπο που έκανες με το κορδόνι..

Πάει ένας πενηντάχρονος στον γιατρό για εξέταση σπέρματος. Του δίνει ο γιατρός ένα μπουκαλάκι και του λέει να το φέρει γεμάτο. Έρχεται την επόμενη στο γιατρό απογοητευμένος με το μπουκάλι άδειο.

"Τι έγινε γιατί είναι άδειο το μπουκάλι; "τον ρωτάει ο γιατρός.

"Aσε γιατρέ, ξεκίναω που λες με το δεξί χέρι τίποτα. ξεκινώ με το αριστερό πάλι τίποτα. Φωνάζω την γυναίκα μου και δοκιμάζει με το δεξί με το αριστερό τίποτα με το στόμα τίποτα"

"Τίποτα; "λέει ο γιατρός

"Απολύτως. Φωνάζω και την κόρη μου..."

"και την κόρη σας;"

"Ναι την κόρη μου η καημένη με τα χεριά με το στόμα τίποτα. Φωνάζω την γειτόνισσα..."

"Μα αυτά που μου λέτε δεν γίνονται, την γειτόνισσα;"

"Όπως ακούτε τη γειτόνισσα. Τη λυπήθηκα την καημένη 3 ώρες προσπαθούσε. Τι με τα χέρια με το στόμα τίποτα"

"Μα η κατάσταση είναι πολύ ανησυχητική κύριε"

"Αυτό σας λέω κι εγώ δώστε μου ένα άλλο μπουκάλι γιατί αυτό δεν ανοίγει με τίποτα."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.