Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Αλλά αν σατυρικές εκπομπές τους δείχνουν ηλίθιους παρεξηγουντε οι ανάπηροι...

ravyha8e.jpg

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Το γεγονός ότι μπορεί να υπήρχε περιστατικό και έπρεπε να επέμβουν δε σου πέρασε από το μυαλό, ε;

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ότι μπορεί να υπήρχε περιστατικό και έπρεπε να επέμβουν δε σου πέρασε από το μυαλό, ε;

μπα όταν παίζει περιστατικο αφήνουν αναμμενο το φάρο και παρκάρουν αλλά εφμπιάι πάνω στο πεζοδρόμιο.

εκτός κι αν περιστατικό εννοείς ότι ήταν κλειστό το everest απεναντι και μπήκαν για καφέ στα ΙΚΕΑ :p

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ότι μπορεί να υπήρχε περιστατικό και έπρεπε να επέμβουν δε σου πέρασε από το μυαλό, ε;

Ας είναι μέσα στο ΙΚΕΑ ο Ξηρός με τον Σακκά... Η εικόνα δεν γίνεται λιγότερο αστεία..

Link to comment
Share on other sites

Χίλιες και μια παράμετροι μπορεί να υπάρχουν. Το θέμα είναι ότι η εικόνα δεν είναι αστεία. Να το κοιτάξεις το χιούμορ σου.

Νομίζω την είδες με πιο κριτική διάθεση απ όσο χρειάζεται. Ήταν περισσότερο αστεία από τον Παναγιωτόπουλο :-)

Εγώ πάντως που κάθε φορά βλέπω σταθμευμένους στη θέση αναπήρων και σκέφτομαι "μακάρι να ήταν εδώ η αστυνομία" γέλασα.

Πρόσεχε τι εύχεσαι κλπ.

Mobile

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.