Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Κάποιος ήθελε να ****** μια γκόμενα, που δούλευε στο ίδιο γραφείο με αυτόν και του άρεσε πάρα πολύ, αλλά αυτή είχε γκόμενο και δεν δεχόταν.

Μια μέρα, ο τύπος παίρνει την απόφαση και της προτείνει να της δώσει 100 Ευρώ, αν καθόταν.

Αυτή αρνήθηκε.

Τότε της λέει ότι αν τον άφηνε να την ****** θα ήταν πάρα πολύ σύντομος. Θα πέταγε τα χρήματα στο πάτωμα, αυτή θα έσκυβε και μέχρι να τα πιάσει αυτός θα είχε τελειώσει.

Η γκόμενα το σκέφτηκε για λίγο και του είπε ότι θα ήθελε να ρωτήσει τον γκόμενο της.

Έτσι τηλεφώνησε στον γκόμενο της και του εξήγησε την περίπτωση.

Εκείνος της λέει:

- ΟΚ ζήτησε 200 Ευρώ και πιάσε πολύ γρήγορα τα λεφτά από το πάτωμα, ώστε ο τύπος να μην προλάβει να κατεβάσει ούτε τα παντελόνια του.

Η γκόμενα λοιπόν λέει στον τύπο ότι δέχεται την πρόταση για 200 Ευρώ και ο τύπος συμφωνεί.

Μετά από μισή ώρα ο γκόμενος της κοπέλας περιμένει ακόμη τηλέφωνο της, για να δει τι έγινε.

Τελικά μετά από 45 λεπτά της τηλεφωνεί και ρωτάει τι έγινε... ... και αυτή λαχανιασμένη του απαντάει:

-"Τον ******, πέταξε στο πάτωμα κέρματα".

Μπαίνει ένας ληστής σε μια τράπεζα.

Λέει στον ταμία να του δώσει όλα τα λεφτά.

Ο ταμίας τα δίνει και εκείνος τον πυροβολεί.

Φεύγοντας λέει στον 1ο πελάτη: Είδες τίποτα?

Απάντηση: - Ε βέβαια είδα.

Τον πυροβολεί

Λέει στον 2ο πελάτη :

Εσύ είδες τίποτα ;

Απάντηση: - Ε κάτι λίγα είδα.

Τον πυροβολεί κι αυτόν!

Γυρνάει στον 3ο πελάτη και του λέει:

Εσύ είδες τίποτα?

Απάντηση:

- Εγώ δεν είδα τίποτα, αλλά η γυναίκα μου από ' δω... τα είδε όλα !

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
ಠ_ಠ
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε...φίλε

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=egc2YuLFuG0]Farmer gets naked and jumps into machine FUNNY - YouTube[/ame]

Bonus: Στα γυμναστήρια της Λάρισας οι pilates έχουν πάντα δίκιο...!!

Bonus2 για τον φίλο μου τον [MENTION=2868]Myralis[/MENTION]:

1382028_310856682385821_1240816231_n.jpg

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.