Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Η Βίκυ η γκαζιάρα έγινε εισαγωγική σκηνή στο failarmy της 1ης εβδομάδας του Οκτώβρη. :hehe:

Στο 00:56 άνετα βάζω τον Γιωργάκη Παπανδρέου να έχει το κουπί, τον Πάγκαλο μπροστά, και.. καταλαβαίνετε ποιος είναι το κανό..

---

1381959_10151856173783961_1270638144_n.jpg

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Δύο φίλες είχαν "νύχτα γυναικών" και βγήκαν έξω για διασκέδαση.

Και οι δύο ήταν πολύ πιστές και αγαπούσαν τους συζύγους τους, αλλά φάνηκαν υπέρ ενθουσιασμένες με τα Bacardi και τα σφηνάκια.

Απίστευτα πιωμένες και περπατώντας για το σπίτι, ένιωσαν την ανάγκη να κατουρήσουν και σταμάτησαν χωρίς να το καταλάβουν λόγω σκοταδιού σ' ένα νεκροταφείο.

Η μια τους δεν είχε τίποτα μαζί της να σκουπιστεί μετά κι έτσι σκέφτηκε ότι θα έβγαζε το εσώρουχό της και θα το χρησιμοποιούσε.

Η φίλης της όμως φορούσε ένα πιο ακριβό εσώρουχο και δεν θέλησε να το καταστρέψει.

Αλλά βρέθηκε αρκετά τυχερή, γιατί μόλις κάθισε δίπλα σε έναν τάφο που είχε ένα στεφάνι, πάνω του είχε και μια κορδέλα, κι έτσι αποφάσισε να σκουπιστεί με αυτήν.

Αφού έκαναν τα κορίτσια την ανάγκη τους προχώρησαν να πάνε στο σπίτι.

Την επόμενη ημέρα ένας από τους συζύγους των γυναικών ανησύχησε για το ότι η γλυκιά και αθώα σύζυγός του ήταν ακόμα στο κρεβάτι άρρωστη από το μεθύσι, έτσι τηλεφώνησε στον άλλο σύζυγο λέγοντας:

-'Αυτές οι νύχτες των γυναικών πρέπει να σταματήσουν ! Αρχίζω να υποψιάζομαι το χειρότερο... Η σύζυγός μου ήρθε σπίτι τύφλα και το χειρότερο; χωρίς εσώρουχο!!'

-'Αυτό δεν είναι τίποτα,' είπε ο άλλος σύζυγος, 'Η δικιά μου επέστρεψε με μια κορδέλα κολλημένη στον πισινό της όπου έγραφε......"Από όλους τους συναδέλφους στο σταθμό της πυροσβεστικής Καλαμαριάς.

Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ."

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις τον ****** μια, κάνεις τον ****** δυο, την τρίτη φορά δεν κάνεις τον ******, είσαι ο *******…!!!

icon_smile.gif

Χθες,στην Κίνα εισέβαλαν και λήστεψαν μια τράπεζα. Δόθηκε το σκίτσο των ληστών στην αστυνομία και έχουν ήδη συλληφθεί

1.173.852 ύποπτοι…!!!

icon_smile.gif

- Ποτέ μη δίνεις φασολάδα σε μια γάτα.

- Γιατί;

- Γιατί κλάνει το γατί!

icon_smile.gif

Και μετά μου λέτε πως το μέγεθος στο σεξ δε μετράει. Το ίδιο είναι να βλέπεις τσόντα στο iphone με το να τη βλέπεις στο ipad;

icon_smile.gif

- Για το silver alert παιρνω..

- Τον ειδατε;

- Οχι εγω ειμαι στην αγγελια!

- Και τι θελετε;

- Με εχετε γραψει 1,65 ενω ειμαι 1,70…!!!

icon_smile.gif

- Τι κοινό έχουν οι αναπτήρες και οι γκόμενοι;

- Μόλις βρες καινούριο, εμφανίζεται ο παλιός από το πουθενά…!!!

icon_smile.gif

Παππούς: Κρύψου…έρχεται η δασκάλα σου σπίτι επειδή έκανες κοπάνα σήμερα!

Εγγονός: Εσύ Κρύψου, της είπα ότι πέθανες…!!!

icon_smile.gif

Θα πάω για ποτό του λέω. Ροχαλίζει…

Θα με χάσεις. Γυρνάει πλευρό…

Θα πάω στη μάνα μου να μείνω.

Πετάγεται, ντύνεται, παίρνει κλειδιά “έλα να σε πάω”

..με λατρεύει !

icon_smile.gif

Αν στα αγγλικά το sex με 3 άτομα το λένε “threesome” και με 2 άτομα “twosome”, τώρα κατάλαβα γιατί μερικούς τους λένε “handsome”

icon_smile.gif

Αυτό που τα κουτιά της πίτσας είναι τετράγωνα, οι πίτσες στρογγυλές και τις κόβουμε σε τρίγωνα κομμάτια είναι πολύ ύποπτο…!!!

icon_smile.gif

Έριξα τους servers του google !!!

Έγραψα ” εγώ πότε θα γ@μήσω; ” και εδώ και κανα τρίωρο ψάχνει αποτελέσματα…!!!

icon_smile.gif

Ξέρετε τι έκανα πριν παντρευτώ; Ότι γούσταρα…!!!!

icon_smile.gif

- 5 ώρες συνεχόμενο σεξ…

- Είσαι θεός ρε φίλε!!!

- Και μ’ ένα χέρι λέμε…!!!

1 φλιτζάνι καφέ στο Κολωνάκι, αξία: 5€

1 ποτό στο μπαρ στο Κολωνάκι, αξία: 10€

1 λίτρο βενζίνη για να πάω στο Κολωνάκι, αξία: 1,70€

1 γιαούρτι στα μούτρα ενός κουστουμάτου, ψεύτη πολιτικού που βρήκα στο Κολωνάκι, αξία: ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!

icon_smile.gif

Στην αρχή μιας σχέσης πιστεύεις…πως όλοιιιιι είναι μαλάκες…εκτός από τον δικό σου……..αργότερα καταλαβαίνεις…ότι………….******* σαν και τον δικό σου……κανένας!!!!!!!!!

icon_smile.gif

‎-Σήμερα θα φτιάξουμε μία παραδοσιακή ελληνική συνταγή..

Παίρνουμε τα λουκάνικα Φρανκφούρτης…

Βέφα Αλεξιάδου

icon_smile.gif

Ο συζυγος γυρνωντας απο την δουλεια φωναζει στην κακομαθημένη γυναίκα του:

-ΓΥΝΑΙΚΑΑΑΑΑΑ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ;;;;;

-Η γυναίκα του με τρεμαμενη φωνη λεει:”φυσικα αντρουλη μου”

-ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ…..γιατι εγω με κρυο δεν πλενω ουτε ενα πιάτο!

icon_smile.gif

Ατένσιον πλιζζζζζζζζζζ: Παρακαλούνται οι άντρες που επιμένουν να κρατάνε μούτρα,αν μπορούν να κρατούν αυτά του Brad Pit…!

icon_smile.gif

Μήπως ξέρεις πως μπορώ να μάθω σε μια κοπέλα κολύμπι;

- Λοιπόν… αγκαλιάζεις προσεκτικά με το αριστερό σου χέρι την μέση της. Ύστερα πιάνεις τρυφερά το αριστερό της χέρι και το σφίγγεις λιγάκι, και ύστερα…

- Βρε χαζέ, για την αδελφή μου πρόκειται!

- Και δεν μου το λες; Πέτα την στο νερό και θα μάθει αμέσως!

icon_smile.gif

‎-Του Αγιου Βαλεντινου θα κανω δωρο στη γκομενα μου ενα διαμαντενιο κολιε!!!

-Εχεις τοσα λεφτα ρε?

-Γιατι εχω γκομενα???…

icon_smile.gif

- Μπαμπά, μπαμπά, θα μου δώσεις λεφτά για τη σχολική εκδρομή;

- Που θα πάτε παιδί μου;

- Η δασκάλα είπε ότι θα πάμε στη Βουλή των Ελλήνων.

- Ξέχνα το! Είσαι πολύ μικρός για να πας σε μπουρδέλο!

icon_smile.gif

Ενας τουριστας παρακολουθει ενα Ινδιανο,που στελνει σηματα καπνου,ξαφνικα παρατηρει οτι διπλα του ο Ινδιανος ειχε εναν πυροσβεστηρα…

- Τι τον θέλεις τον πυροσβεστήρα;;;; ρωτησε ο τουριστας.

- Για να σβηνω τα λαθη….απαντησε ο Ινδιανος..!

Link to comment
Share on other sites

Είναι τέτοιος αχταρμάς και έχει πέσει τέτοιο τρελό clopy paste που μόνο εδώ μπορώ να το βάλω

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eBq1AupSrLI]Hercules: The Legend Begins Trailer 2014 Movie - Official [HD] - YouTube[/ame]

facepalm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τους παλιάνθρωπους... πήραν ένα ελληνικό παραμύθι και το άλλαξαν λίγο για να είναι πιο ωραίο (για τα γούστα τους). Εδώ κάποιοι αλλάζουν την ιστορία βρε παιδιά, για τη μυθολογία θα σκάμε; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τους παλιάνθρωπους... πήραν ένα ελληνικό παραμύθι και το άλλαξαν λίγο για να είναι πιο ωραίο (για τα γούστα τους). Εδώ κάποιοι αλλάζουν την ιστορία βρε παιδιά, για τη μυθολογία θα σκάμε; :rolleyes:

Δεν είναι αυτό. Αν δεις το trailer έχουν κοπιάρει Μονομάχο, Τροία, 300 και άλλες ταινίες με Ελληνική μυθολογία σε βαθμό που γελάς.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.