Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=classifieds&attach_id=354239

Περιγραφή:

Επειδή έχω ξεπουλήσει αρκετές συσκευές σε τμές "πιάτσας", και επειδή υπάρχουν εδώ μέσα αρκετοί πολύ πιό έξυπνοι από μένα, θα κάνω μιά προσπάθεια να αναδείξω κι εγώ τη δική μου εξυπνάδα! Γατί δηλαδή;;; Στο πηγάδι κ@τούρησα;;;

Eχουμε και λέμε: To λευκό Lumia 820 είναι 2 ημερών, ανοιγμένο αλλά ελάχιστα χρησιμοποιημένο. Έχει κοπεί τιμολόγιο στο όνομα μου και ο ΦΠΑ της συσκευής θα εκπέσει από τις δικές μου εφοριακές υποχρεώσεις και όχι από τις δικές σας γιατί εσείς θα πάρετε μόνο την φωτοτυπία. Θα το στείλω μόνο αν καταθέσετε τα 320 ευρώ στο λογαριασμό μου στην Ζυρίχη. Δε χρειάζεται καμία περαιτέρω διαβεβαίωση για την τελειότητα της κατάστασης του γιατί απλά ήταν ΔΙΚΟ μου! Τα έξοδα αποστολής είναι φυσικά δικά σας! Δε μου καίγεται καρφί που το σφραγισμένο κάνει 220 ευρώ στο σκρουτζομάγαζα πρώτον, γιατί εκείνα δεν είναι γνήσια αλλά τα κατασκευάζουν οι σκρουτζομαγαζάτορες και δεν υπάρχει κανένα σκρουτζοσέρβις για επισκευή. Δεύτερον, είναι τιμή σας να γίνετε κάτοχοι μιάς συσκευής που έχει περάσει από τα δικά μου χέρια. Τρίτον, έχετε εσφαλμένη εντύπωση ότι εγώ βάζω αγγελία στο insomnia επειδή χρειάζομαι χρήματα...εγώ την βάζω για την μαγκιά μου κι άμα γουστάρετε...αν όχι το σπάζω. Τέταρτον, εγώ είμαι πιό έξυπνος από όλους σας!

Kαλή έεεε;;;;

Link to comment
Share on other sites

index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=classifieds&attach_id=354239

Περιγραφή:

Επειδή έχω ξεπουλήσει αρκετές συσκευές σε τμές "πιάτσας", και επειδή υπάρχουν εδώ μέσα αρκετοί πολύ πιό έξυπνοι από μένα, θα κάνω μιά προσπάθεια να αναδείξω κι εγώ τη δική μου εξυπνάδα! Γατί δηλαδή;;; Στο πηγάδι κ@τούρησα;;;

Eχουμε και λέμε: To λευκό Lumia 820 είναι 2 ημερών, ανοιγμένο αλλά ελάχιστα χρησιμοποιημένο. Έχει κοπεί τιμολόγιο στο όνομα μου και ο ΦΠΑ της συσκευής θα εκπέσει από τις δικές μου εφοριακές υποχρεώσεις και όχι από τις δικές σας γιατί εσείς θα πάρετε μόνο την φωτοτυπία. Θα το στείλω μόνο αν καταθέσετε τα 320 ευρώ στο λογαριασμό μου στην Ζυρίχη. Δε χρειάζεται καμία περαιτέρω διαβεβαίωση για την τελειότητα της κατάστασης του γιατί απλά ήταν ΔΙΚΟ μου! Τα έξοδα αποστολής είναι φυσικά δικά σας! Δε μου καίγεται καρφί που το σφραγισμένο κάνει 220 ευρώ στο σκρουτζομάγαζα πρώτον, γιατί εκείνα δεν είναι γνήσια αλλά τα κατασκευάζουν οι σκρουτζομαγαζάτορες και δεν υπάρχει κανένα σκρουτζοσέρβις για επισκευή. Δεύτερον, είναι τιμή σας να γίνετε κάτοχοι μιάς συσκευής που έχει περάσει από τα δικά μου χέρια. Τρίτον, έχετε εσφαλμένη εντύπωση ότι εγώ βάζω αγγελία στο insomnia επειδή χρειάζομαι χρήματα...εγώ την βάζω για την μαγκιά μου κι άμα γουστάρετε...αν όχι το σπάζω. Τέταρτον, εγώ είμαι πιό έξυπνος από όλους σας!

Kαλή έεεε;;;;

waaaaat?

Link to comment
Share on other sites

- Το φύλλο σας γράψτε στην αίτηση..

- Τι φίλο?

- Κανταΐφι... Το φύλλο σας κύριε! Δεν έχετε φύλλο?

- Έχω τον Αργύρη..

- Ρε φίλε, το "φι" με ύψιλον όχι με γιώτα ! Το γιώτα είναι άλλο..

- ΤOYOTA είναι αυτοκίνητο...

-ΑΝΤΕ ΓΑ****ΟΥ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ...!!!

Σκάει ο άλλος παραλία με μουσια, μπρατσα, ταττου και κοιλιακούς, και μένει η δικια μου με ανοιχτό το στόμα...

Ευτυχώς μετά ήρθε και το αγόρι του και ηρέμησε!

-Από χωματουργικές εργασίες, τι πείρα έχεις???

-Εχω πηδήξει μπάζα εγώ...ουυυυυυυυυ

Δε λέω, καλό για το Γαβαλά που αποφυλακίστηκε, αλλά αυτούς που αφήνει πίσω στη φυλακή τους σκέφτηκε κανείς; Θα τους φάει η ******* τώρα...

Στο σωστο ταϊμινγκ αποφυλακιστηκε ο Γαβαλας.

Απο την ψειρου κατευθειαν στην Ψαρρου.

Αγόρασα σήμερα έναν αναπτήρα με μεγάλη φλόγα για να μην σβήνει από τον δυνατό αέρα!!

Γαμάτος λέμε!!

Επίσης, νομίζω ότι είμαι πιο ωραίος χωρίς φρύδια...............

Εσείς που χτυπάτε τα καρπούζια πριν τα πάρετε, να παίζετε και μπεγλέρι τα κεράσια...

Κάθε φορά μετά το σεξ, την παίρνω αγκαλίτσα και της λέω πόσο την αγαπάω, και αυτή φωνάζει στην τσατσά να μπει ο επόμενος.

Πουτάνες ρε φίλε.....

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Πρόσεχε τα "κοσμιτικά"
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.