Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Επίσημα ισχυρίζονται ότι δεν έχουμε εξωγήινους... Ο κόσμος το έχει τούμπανο κι αυτοί κρυφό καμάρι...

attachment.php?attachmentid=57381&stc=1&d=1374237997

Alien | Define Alien at Dictionary.com

1. a resident born in or belonging to another country who has not acquired citizenship by naturalization (distinguished from citizen ).

2. a foreigner.

3. a person who has been estranged or excluded.

4. a creature from outer space; extraterrestrial.

Link to comment
Share on other sites

Joke | Define Joke at Dictionary.com

1. something said or done to provoke laughter or cause amusement, as a witticism, a short and amusing anecdote, or a prankish act: He tells very funny jokes. She played a joke on him.

2. something that is amusing or ridiculous, especially because of being ludicrously inadequate or a sham; a thing, situation, or person laughed at rather than taken seriously; farce: Their pretense of generosity is a joke. An officer with no ability to command is a joke.

3. a matter that need not be taken very seriously; trifling matter: The loss was no joke.

Link to comment
Share on other sites

Incoming...

-Μόνο οι Έλληνες, οι Thundercats και οι κάτοικοι της Mordor πιστεύουν στο μάτι.

-Δεν είχα internet για 3-4 μέρες και είπα να κάτσω λίγο με την οικογένεια μου. Εντάξει καλά άτομα μου φάνηκαν.

- Mωράκι μου νομίζεις ότι είμαι χοντρή;;...

- Θα στο πω στ' αυτί...

- Πέστο μου στο άλλο. Απ' αυτό δεν ακούω...

- Καλά, δεν με λυπάσαι που πρέπει να κάνω το γύρο;;...

- Μπαμπά τι είναι τοπικιστής;

- Τοπικιστής γιε μου είναι ο ******* που νομίζει ότι ο τόπος καταγωγής του είναι ομορφότερος απ' την Κρήτη μας!!

- Όταν ανεβαίνω στην ζυγαριά σκέφτομαι : "ηρέμησε, είσαι 70% νερό".

- Αυτό που στα Starbucks πρέπει να έχεις Proficiency για να παραγγείλεις: Ένα doubleshot nonfat extra wipcream with sugar free vanilla extra. ΕΛΕΟΣ!!

- Από έντεχνο λέει η άλλη ακούει Παντελίδη. Λογικά από λογοτεχνία θα διαβάζει τα φυλλάδια του LIDL...

- Άνεργος με ΒMW, iphone5, tattoo και μούσι. Πιο Έλληνας πεθαίνεις.

-Με είπε ανώριμο και μπήκε να κάνει μπάνιο.

-Και εσύ τι έκανες;

-Ανοιγόκλεινα την βρύση της κουζίνας για να καίγεται..

- Από πού μας καλείτε;

- Από τηλέφωνο.

- Πολλά χαιρετίσματα στην όμορφη Λέφωνο!!

- Καταβεβλημένη η Ναταλία Γερμανού μετά τ'αποτελέσματα των Πανελλήνιων. Το αγόρι της πέρασε Κρήτη....στο τμήμα συντήρησης αρχαιοτήτων.

- Δεν έχει σημασία αν είσαι Ιάπωνας ή Κορεάτης. Για μένα θα'σαι πάντα Κινέζος.

- Ακούω να κορνάρουν - σκέφτομαι: ποιός *******; Κορνάρουν πιο πολλοί - καταλαβαίνω ότι πρόκειται για γάμο - ξανασκέφτομαι: ποιός *******;;...

- Τυλίγουν οι μανάδες φαγητό σε αλουμινόχαρτο - με το περίσσευμα φτιάχνεις μια στολή αστροναύτη, ένα δορυφορικό πιάτο και κάνεις κι ανταύγειες!!...

- Ο σουβλατζής της γειτονιάς με έχει μάθει τόσο καλά που πλέον παραγγέλνω με αναπάντητη...

- Θα κάνω τατουάζ στην πλάτη σκακιέρα να συνεννοούμαι όταν θέλω να με ξύσουν -ας πούμε ξύσε στο Α5 ή τρίψε με λίγο στο Β1!!

- Πάλι καλά που δεν χρειάζεται πλέον να κυνηγάμε την τροφή μας όπως οι πρόγονοι μας - ούτε που ξέρω πού ζουν τα πιτόγυρα...

- Τα'χα με κοπέλα που μετά το sex δεν ήθελε αγκαλίτσες, αλλά τσιγάρο και ύπνο. Για να υπάρξει ισορροπία έκλαιγα, τρώγοντας παγωτό στο σαλόνι.

Link to comment
Share on other sites

Λένε οτι 1 στους 4 άντρες ειναι γκέι.. Αυτό σημαίνει πως είναι και ένας από τη παρέα μου.. Ελπίζω να είναι ο Γιάννης,είναι πολύ ωραίο παιδί..

Έλα Στέλιο αγόρι μου..

-Λάθος κάνετε

-Πες μου αγόρι μου σε ποιον λογαριασμό να βάλω τα λεφτά;;

-Έλα γιαγιά ο Στέλιος είμαι, σημειώνεις;;

Link to comment
Share on other sites

Μην ξανακουσω κανεναν να λεει οτι στερεψε απο ιδεες το Hollywood...

(ουτε να ξανακοροιδευει τις ταινιες δρασεις του Bollywood)

Sharknado: Η πιο εξωφρενική ταινία της χρονιάς - Watchlist - ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ | oneman.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.