Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Αν γουστάρει κανείς να τα διαβάσει σαν fiction, παίζουν κάτι ωραία βιβλιαράκια με θεωρίες διάφορες για το παλάτι του Μίνωα, για την Ατλαντίδα, για τον Τάλω και άλλα πολλά τέτοια.

Είχα διαβάσει ένα πραγματικά πολύ καλό με διάφορα legends της Ελλάδος με πολύ εμπεριστατωμένες απόψεις και σωστά δομημένες. Τώρα αν ξεφεύγει κανείς από τη φαντασία και τη μυθολογία/μυθοπλασία και τα ενστερνίζεται ως πραγματικά γεγονότα κλπ, αρχίζει και ξεφεύγει το θέμα. :)

Link to comment
Share on other sites

Έσπρωξα την πεθερά απ'το μπαλκόνι.

Πιάστηκε απ'το κάγκελο και τώρα κρέμεται στο κενό.

Πάντως καλά κρατιέται για την ηλικία της...

---------------------

Η μάνα μου όταν θέλει να μας πει κάτι κλείνει το ρούτερ. Έτσι μαζευόμαστε όλοι πανικόβλητοι στο σαλόνι.

---------------------

Εσείς που δε λέτε “μιλάω στο κινητό”, αλλά “μιλάω στο iphone/blackberry”, να το κάνετε με όλες τις συσκευές. Π.χ. “άνοιξα το pitsos να φάω κάτι”.

---------------------

Όταν με παίρνουν στο σταθερό του σπιτιού και με ρωτάνε “που είσαι;” τους

λέω “κλείσε οδηγώ θα σε πάρω σε λίγο”.

---------------------

-Φιλαράκι οι ξαπλώστρες είναι δωρεάν?

-Ναι αν πάρεις καφέ..

-Ωραία, την καφέ θα πάρω..

Link to comment
Share on other sites

Αν γουστάρει κανείς να τα διαβάσει σαν fiction, παίζουν κάτι ωραία βιβλιαράκια με θεωρίες διάφορες για το παλάτι του Μίνωα, για την Ατλαντίδα, για τον Τάλω και άλλα πολλά τέτοια.

Είχα διαβάσει ένα πραγματικά πολύ καλό με διάφορα legends της Ελλάδος με πολύ εμπεριστατωμένες απόψεις και σωστά δομημένες. Τώρα αν ξεφεύγει κανείς από τη φαντασία και τη μυθολογία/μυθοπλασία και τα ενστερνίζεται ως πραγματικά γεγονότα κλπ, αρχίζει και ξεφεύγει το θέμα. :)

Εγώ πάλι θίγομαι περισσότερο αν κάποιος θέλει να πιστεύω αυτό:

Jonah+and+the+Fish+EXPORT.jpg

Whatevs. :shutup:

Link to comment
Share on other sites

^^ σε υποβρύχιο των Ελοχιμ ήτανε. Πώς να περιγράψει ένας "βάρβαρος" (= μη Έλλην) το υποβρύχιο ? ούτε η σχεδία φτιαγμένη από κορμούς δέντρων δεν θα ήξερε τι ήταν, πόσο μάλλον ένα υποβρύχιο.

Έλεος με την παραπληροφόρηση :hehe::hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έρωτας είναι να κατεβάζει η κοπέλα σου από τετάρτη πρώτη και να μην φοράς ζώνη..και να της λες "δεν πειράζει αγάπη μου, θα μάθεις να οδηγάς..."

---------------

3 φράσεις με πλήγωσαν πιο πολύ στη ζωή μου: "Δεν υπάρχει άγιος βασίλης","Δεν μπορώ να σε δω ερωτικά",και "Δεν κάνουμε ντελίβερι τέτοια ώρα".

---------------

Όταν προλαβαίνω το μπρίκι με τον ελληνικό 1'' πριν χυθεί, νιώθω λες και απενεργοποίησα εκρηκτικό μηχανισμό σε χολυγουντιανή παραγωγή!

---------------

Φήμες λένε ότι κάποιος βρήκε την αρχή του σελοτέιπ χωρίς να ρίξει 10 καντήλια πρώτα.

---------------

μ@λ@κ@ς: μια λέξη,χίλια πρόσωπα.

---------------

Τη Ρώσικη σαλάτα τη λένε Γαλλική στη Ρωσία, και Ιταλική στη Γερμανία. Δηλαδή μ'άλλα λόγια κανείς δε θέλει να πάρει την ευθύνη γι'αυτή τη μ@λ@κία.

---------------

-Κώστα, είσαι ανώριμος! Δεν πάει άλλο, θέλω να χωρ...

-ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ! ΤΟ'ΠΑ ΠΡΩΤΟΣ. ωωωω δεν σε χάλασε!

--------------

Μαζί μου Μαρία μου θα ξεχάσεις και τ' όνομά σου.

Γεωργία με λένε...

Στα λόγια μου έρχεσαι!

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

Οι γονείς του Τάκη μπαίνουν στο δωμάτιό του όταν αυτός έλειπε απο το σπίτι και βλέπουν πάνω στο κρεββάτι του ένα περιοδικό σαδομαχιστικό.

Μετά από 5 λεπτά σιωπής ο πατέρας του Τάκη λέει στην γυναίκα του:

-Εγώ λέω να μην τον δείρουμε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.