Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

jo5yFWA.jpg

Haha το καλοκαίρι πέρσυ πήρα το galaxy tab σε ακριβή εκδοση (ενοω με την μεγάλη οθόνη και το 3G, το 16gb οχι το 32) το βράδυ μου ερχεται email με προσφορές "Φθινά tablet" το εσβισα χωρίς να το ανοιξω κάν! Γιαυτο ειμαι ακόμα χαρούμενος. Σημερα το εχω δει και 350 εγω το πήρα 500 :/

Link to comment
Share on other sites

true story:

Η στιγμή που σαν κύριος βγάζεις την μύξα απο το ρουθούνι δίνοντας την ωοειδές σχήμα και μετά απο 15 αποτυχημένες προσπάθειες εξφεντονισμού απο το δάχτυλο την αφήνεις να ξεραθεί κάτω απο την καρέκλα.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

true story:

Η στιγμή που σαν κύριος βγάζεις την μύξα απο το ρουθούνι δίνοντας την ωοειδές σχήμα και μετά απο 15 αποτυχημένες προσπάθειες εξφεντονισμού απο το δάχτυλο την αφήνεις να ξεραθεί κάτω απο την καρέκλα.. :hehe:

:sick:

Link to comment
Share on other sites

true story:

Η στιγμή που σαν κύριος βγάζεις την μύξα απο το ρουθούνι δίνοντας την ωοειδές σχήμα και μετά απο 15 αποτυχημένες προσπάθειες εξφεντονισμού απο το δάχτυλο την αφήνεις να ξεραθεί κάτω απο την καρέκλα.. :hehe:

Φωθιά και θχιάφι στον "κύριο" παρακαλώ... :to_pick_ones_nose:

Link to comment
Share on other sites

έπεσα από την καρέκλα μου

μν리카tv μ¬μ±μμ λμκ° μ΄λν λ¨Ήλ°© - YouTube

μακάρι ο φίλος να γελάει για πάντα και να μας κάνει να γελάμε για πάντα...

στο 2:48 κόντεψα να πνιγω απο το γελιο χΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ !!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααα

Έγινε επεξεργασία από HellhammeR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.