Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Ήθελα ένα ποδήλατο και σκέφτηκα να το ζητήσω από το Θεό. Επειδή όμως ξέρω ότι δε δουλεύει έτσι, το έκλεψα και ζήτησα συγχώρεση :innocent:

Ελπίζω να μην ηταν το δικό μου :triniti:

:p

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό και στα βιβλία, τις ταινίες και την μουσική δεν υπάρχουν cheats ;)

τρίχες στα βίβλια/ταινίες μπορείς πάντα να ανατρέξεις στο τέλος να δείς ότι "το έκανε ο κηπουρός" και στην μουσική skip-skip-refrain-skip-skip-refrain

στα παιχνίδια δεν υπάρχει instance gratification αυτής της μορφής, γι'αυτό και τα cheat

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν, λέγοντε spoilers...
τρίχες στα βίβλια/ταινίες μπορείς πάντα να ανατρέξεις στο τέλος να δείς ότι "το έκανε ο κηπουρός" και στην μουσική skip-skip-refrain-skip-skip-refrain

στα παιχνίδια δεν υπάρχει instance gratification αυτής της μορφής, γι'αυτό και τα cheat

Ναι αλλά δεν θα έχεις δει τις ταινίες/δεν θα έχεις ακούσει τα τραγούδια/δεν θα έχεις διαβάσει το βιβλίο. Με τα cheats δεν πας κατευθείαν στην τελευταία σκηνή του game. Το παιχνίδι το παίζεις κανονικά. Αν θέλεις απλά να δεις την τελευταία σκηνή... πας στο youtube.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο ΘΕΜΑ online : «Αρνήθηκα τον ρόλο και μετά τον έδωσαν στην Sharon Stone», λέει η Bάνα Μπάρμπα - People - Gossip

και εμένα με είχε ζητήσει για κόουτς η ΜανΟυ, αλλά τους είπα όχι και πήγαν στο Μόγιες.

Link to comment
Share on other sites

έπεσα από την καρέκλα μου

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QeIgu3BQS7w]μν리카tv μ¬μ±μμ λμκ° μ΄λν λ¨Ήλ°© - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6qvHgs0qkaE]μ¬μ±μμ-λλ¬μ΄ κ΄λμ΄ - YouTube[/ame]

μακάρι ο φίλος να γελάει για πάντα και να μας κάνει να γελάμε για πάντα...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Και δεν εχεις τι να κάνεις εκει..να τον πατίσεις? ειναι και το παιδι μαζι του.. :hm:

Link to comment
Share on other sites

Τυπάς σε ανθοπωλείο.

-Μια ανθοδέσμη θα ήθελα.

-Έχετε κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σας;

-Ναι, να γ@..σω.

---------

Μου την σπάνε αυτοί που αφήνουν γρήγορα το shift!!111111

Έγινε επεξεργασία από the_Scientist
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.