Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Ο Αντιπρόεδρος της Βουλής, λατρεμένος θα έλεγα, κύριος Καλαντζής προσπαθεί να πει "ότι παρά την ζέστη καλό θα είναι να μην ντυνόμαστε casual".

Με απλά και σαφή λόγια. Χωρίς να πλατιάζουμε, γιατί δεν χρειάζεται κάτι τέτοιο όταν θέλουμε να αναφερθούμε σε ένα θέμα το οποίο δεν είναι περίπλοκο και δεν χρίζει ιδιαίτερης ανάλυσης, διότι η εκτεταμένες αναφορές αρκετές φορές κουράζουν τον συνομιλητή με περιττές πληροφορίες οι οποίες δεν βοηθούν στην κατανόηση της τοποθέτησης. :hehe:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=cfJoKjcNdjU[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Την πήδηξες;

-Ε,τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.

-Όχι ε;

-Όχι.

Δεν πάει άλλο...με 16 ώρες ύπνο είμαι πάλι !

Μη δείτε τύπο με αμάνικο μπλουζάκι, σηκωμένο γιακά, άσπρο γυαλί arnette, tribal τατουάζ και να οδηγάει παπάκι με φωτάκια από κάτω, αμέσως να τον πείτε κάγκουρα.

Σ' ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μου...καινούργιε γείτονα με το ξεκλείδωτο ρούτερ!

Ξέρει κανείς αν ταίσω τις κότες παντζάρια...θα βγουν απευθείας τα αυγά κόκκινα;

Εμένα πάντως ο μισθός μου μια χαρά με φτάνει για νοίκι και λογαριασμούς, μένει απλά να κόψω το φαγητό και να μάθω να τηλεμεταφερομαι.

70 ευρώ στον οδοντίατρο για καθαρισμό. Κλαίω χαμογελώντας...

Όταν μια κοπέλα που μόλις είχα γνωρίσει μου είπε ότι θέλει να φάει παπάγια την έβαλα να πει «ριρίκος» να το σιγουρέψω, μην κάνω καμιά *******.

Γυρνάς σπίτι.

Έχει γυρίσει πρώτη. Έχει γεμίσει την μπανιέρα. Έχει ανάψει κεριά. Σε περιμένει γυμνή.

Σε έχει πιάσει τρελό χέσιμο.

Το σωστό ντουζ: λούζεσαι, σαπουνίζεσαι, ξεπλένεσαι και κάθεσαι από κάτω μέχρι να τελειώσει το ζεστό νερό..

Σας αφήνω, έχω φωτογράφιση για ένα όργανο γυμναστικής.

Εγώ θα κάνω το "πριν".

-Από μπύρες τι έχει? -Amstel,Heineken,Bud,Corona,Stella,Tiger,Fix,Guinness,MCfarland,Mythos,Fisher,Βεργίνα,Gosser...

-Ένα φραπέ μέτριο.

Το μανάρι στην τράπεζα που μου είχε δώσει το δάνειο με παίρνει ακόμα τηλέφωνο .. Προφανώς και δε με ξεπέρασε ποτέ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.