Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Stand up comedy κανει.

Μωρέ ξέρω τι κάνει, αλλά αυτό είναι stand up story telling.

Μου έχει και δικό του show ο ντρούλης.

Μόνο εγω δεν γέλασα καθόλου βλέποντας το συγκεκριμένο video ?

Γιατί το πραγματικά καλό SUC σε κάνει να γελάς αυθόρμητα και όχι προσπαθώντας να κάνεις χαζοφωνούλες να προκαλείς το γέλοιο με γκριμάτσες κλπ.

Τύφλα να 'χει η φήμη του, παλιότερα στο Chicago σε "bar" που κάνουνε stand up comedy όποιοι πελάτες γουστάρουνε είχα ρίξει 3πλασιο γέλιο, αυθόρμητο, και τα τυπάκια ήταν ερασιτέχνες, αλλά το είχανε πραγματικά, σαν να έβλεπες έναν μικρό Eddie Murphy που λέει ο λόγος.

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ ξέρω τι κάνει, αλλά αυτό είναι stand up story telling.

Μου έχει και δικό του show ο ντρούλης.

Μόνο εγω δεν γέλασα καθόλου βλέποντας το συγκεκριμένο video ?

Γιατί το πραγματικά καλό SUC σε κάνει να γελάς αυθόρμητα και όχι προσπαθώντας να κάνεις χαζοφωνούλες να προκαλείς το γέλοιο με γκριμάτσες κλπ.

Τύφλα να 'χει η φήμη του, παλιότερα στο Chicago σε "bar" που κάνουνε stand up comedy όποιοι πελάτες γουστάρουνε είχα ρίξει 3πλασιο γέλιο, αυθόρμητο, και τα τυπάκια ήταν ερασιτέχνες, αλλά το είχανε πραγματικά, σαν να έβλεπες έναν μικρό Eddie Murphy που λέει ο λόγος.

fyi είναι απο τους αγαπημένους μου

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά κάτι ψιλο-ούφα ( Colbert, Kimmel, Conan, Fallon ) βγάζουνε πολύ περισσότερο γέλιο.

Κοιτα Βασιλη.

Αυτος απευθυνεται στο κοινο , που απευθυνονταν οι 10 μικροι μητσοι.

Υπηρχαν ανθρωποι που γελουσαν με το λαζοπουλο τοτε.

Εγω οποιον ακουω να μου λεει για την ατακα του τζιμαρα , βυσνι θυελα , σουζα τ αλογακ ιχα , απλα θελω να του καρφωσω ενα πηρουνι στο ματι.

Γουστα ειναι αυτα , καποιοι γελαν με τετοια , καποιοι οχι.

Link to comment
Share on other sites

NSFYou

The Male Underwear of the Future Leaves So, So Many Questions Unanswered (NSFW)

Για αγορά και πιο προχώ φώτος

http://www.inderwear.com/73-lingerie-string/3969-string-lateral-flash-bleu-alter.html#.UWqVZUqNpvX

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.