Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Σεξ χωρίς προφυλακτικό, ρε πατέρα;

Βγήκα σπρώχνοντας το πλήθος που προσπαθούσε, την ίδια ώρα, να μπει στο βαγόνι. Ανάμεσά τους κι έναν γέρο με βαμμένο κομοδινί μαλλί. Τον μαλάκα τον πατέρα μου!

«Μπαμπά;», αναφώνησα. «Εσύ με το τρένο;» (από ευγένεια το είπα. Κανονικά θα έλεγα "Μπαμπά; Εσύ με τη L’ Oreal?")

Έσκυψε το κεφάλι. Μου 'ρθαν δάκρυα στα μάτια. Ήταν σαν τον Κωνσταντάρα όταν ανακάλυψε ότι η Βαλσάμη τον δούλευε χοντρά.

«Άλλαξαν τα πράγματα, παιδί μου», είπε. «Και οι πρώτοι έγιναν τελευταίοι».

«Ποιος στα 'φαγε πάλι;», μπήκα στο ψητό εγώ. Δεν θα επέτρεπα στον κάθε πικραμένο να τσιτάρει τας γραφάς.

«Η Ειρήνα. Πήρε το παιδί, το αυτοκίνητο και το διαμέρισμα και ξαναγύρισε στη Μόσχα».

«Ποιο παιδί;», ρώτησα καχύποπτη. Το αυτοκίνητο και το διαμέρισμα ανήκουν στα υλικά αγαθά τα οποία, ως γνωστόν, δεν με απασχολούν.

«Το αδερφάκι σου», τραύλισε κοιτάζοντας τα παπούτσια του.

"Τι; Ώστε δεν ήμουν πλέον μοναχοκόρη;". Τον άρπαξα απ’ το πέτο και τον κατέβασα απ’ το βαγόνι δια της βίας.

"Ποιο αδερφάκι μου; Καλά, είσαι τελείως κοσμάρα, ρε φίλε; Δεν σου είχα πει να χρησιμοποιείς προφυλακτικό;».

-Η Ειρήνα είναι καθολική και πιστεύει ότι είναι αμαρτία το προφυλακτικό.

"Καλά, ρε άχρηστε, εσύ βρήκες τη μία από τις 2 καθολικές Ρωσίδες, που υπάρχουν σε όλη τη Μόσχα, να πηδήξεις;".

Επειδή όμως τον είδα έτοιμο να πάθει εγκεφαλικό, χαμήλωσα την ένταση και τον χτύπησα στην πλάτη να ισιώσει λίγο. «Καλά, δεν βαριέσαι. Χέστα τα προφυλακτικά. Τι να τα κάνεις, πια; Φαντάζομαι η μαμά θα στα 'χει ήδη κόψει, έτσι;».

Link to comment
Share on other sites

Τέσσερα μέλη της Χρυσής Αυγής και ένας Πακιστανός θα είναι οι καλεσμένοι στην επόμενη εκπομπή του Γιώργου Τράγκα - Το Κουλούρι | Το Κουλούρι

Η Ομάδα Αλήθειας του ΣΥΡΙΖΑ, αποκαλύπτει, το κόμμα του Σαμαρά πήρε το όνομά του από το γνωστό έργο "Για τη Νέα Δημοκρατία" του μεγάλου θεωρητικού του ανταρτοπολέμου Μάο Τσε Τουνγκ, ενώ στο αρχικό του σύμβολο βλέπουμε καθαρά ένα χέρι οπλισμένο με βόμβα Μολότωφ.

10886_10201046884159305_1759693343_n.jpg

6755_500127486702801_404284186_n.jpg

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Ο Μύραλης κέρδισε 1 βδομάδα thread ban για την πολιτική χροιά της δημοσίευσής του στα ανέκδοτα. Όποιος τον μιμηθεί, θα τον ακολουθήσει.

Φαντάζομε αντιλαμβάνεσαι ότι αφελληνίζεις το θέμα, αφού κατά κανόνα η σάτιρα και ο σαρκασμός από αρχαιότατων χρόνων έχουν πολιτική αφετηρία στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.