Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

/\ τα EU charts δεν υπολογίζουν τους MEΟΠ (μη ενεργά οικονομικός πληθυσμός), δηλαδή άνεργοι πάνω από 2 χρόνια/1 χρόνο που δεν έχουν ούτε επίδομα, οπότε τα ποσοστά που βλέπεις μη τα παίρνεις ως στάνταρ. Σε εμάς και τους Ισπανούς ναι, ισχύει ότι είμαστε 25-26% και ανεβαίνουμε.

tumblr_mhf5dxUXy21r7x7rbo1_500.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην το κατάλαβες από το αποτέλεσμα, αλλά στην πραγματικότητα ήταν Photoshop CS4. Αλήθεια. :)

το exif και η μάνα του το ξέρει αυτό

Ψήνομαι να μάθω άμα την έχουν γνήσια η σπασμένη

Link to comment
Share on other sites

το exif και η μάνα του το ξέρει αυτό

Ψήνομαι να μάθω άμα την έχουν γνήσια η σπασμένη

Να σου πω, το σκέφτηκα κι εγώ. Και μετά συνειδητοποίησα ότι έτσι και είναι παράνομο και χρειαστεί να πληρώσουν κάνα πρόστιμο θα το κρατήσουν από την τσέπη μου πάλι, οπότε μου έφυγε η περιέργεια. :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω, το σκέφτηκα κι εγώ. Και μετά συνειδητοποίησα ότι έτσι και είναι παράνομο και χρειαστεί να πληρώσουν κάνα πρόστιμο θα το κρατήσουν από την τσέπη μου πάλι, οπότε μου έφυγε η περιέργεια. :boxed:

δεν βαριέσαι, τόσα και τόσα πληρώνει η τσέπη μου, οποτε totally worth it να δω πρωτοσέλιδο

"εκτος πως ήταν παράνομη η πράξη παραποίησης των στοιχειων, έχυνε και με παράνομο λογισμικό στα σωθικά τις ελληνικής αστυνομίας"

ρε και να μου ανεβάσουν το ΦΠΑ για 1 χρόνο αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.