Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Γιαυτό πριν από κάθε υπότιτλο, ανοίγω το subtitle workshop και σβήνω ότι έχει να κάνει με τέτοια μηνύματα...άμα τα βλέπω σε ταινία μέσα φορτώνω άπειρα..

Δεν δικαιούσαι να φορτώνεις, εκτός αν έχεις πληρώσει

Δική του δουλειά είναι και γράφει ότι γουστάρει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δικαιούσαι να φορτώνεις, εκτός αν έχεις πληρώσει

Δική του δουλειά είναι και γράφει ότι γουστάρει.

Επειδή και εγώ έκανα αυτή τη δουλειά για αρκετό καιρό, σε πληροφορώ ότι έχει γίνει update σύμφωνα με αυτά που ήξερες!

ΔΕΝ δικαιούσαι να γράφεις ότι #@$#@ σου κατέβει και να σπας τα @@ του κόσμου.

Επίσης, δικαίωμά μου είναι να κάνω όοοοοτι θέλω στο αρχείο.Όπως και ο καθένας σας φυσικά.Ιδιαίτερα δε, όταν πρόκειται για προσωπική χρήση.

Τώρα αν το πέρνεις εσύ( όχι ΕΣΥ, γενικά το λέω) και κοτσάρεις το ονοματάκι σου εκεί που δεν υπήρχε, ή στη θέση αυτουνού που έκανε τη μετάφραση (διαφωνώ με το να γράφεις και το ονομά σου είτε έκανες τη μετάφραση είτε το συγχρωνισμό), είναι άλλο θέμα και γίνεσαι ακόμα πιο μ$%$ας.

Κλείνω εδώ γιατί βγήκα offtopic by far... σε νέο θέμα άμα θες μπορούμε να εκφραστούμε ελεύθερα.

Best Fails of the Week 1 January 2013 - YouTube

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.