Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

^^ Άμα το κάνω εγώ αυτό, το γατί θα τιναχτεί στο Σείριο.

άλλο ένα χρήσιμο (not) spam comment (όπως και το 99% των comments σου) κατοχυρώθηκε

Μου θυμίζεις μια γιαγιά που κάθεται βλέπει tv και σχολιάζει φωναχτά ότι βλέπει

Link to comment
Share on other sites

‎-Με είπε κυκλοθυμικό.

-Και τι της είπες;

-Σ'αγαπαναγαμηθείς λέω εγώ.

‎- Μπαμπά, γιατί παντρεύτηκες την μαμά;

- Απορείς και συ παιδί μου ε;

‎-Μαμά, νομίζω ότι κρύωσα.

-Εμβέβαιαεμέναποιοςμακούειότανμιλάωάμαλέωβάλεζακέτακάνεικρύολεςκαιμιλάωστοντουβάριπάνταγραμμένημέχετεόλοιλεςκαιγια...

...κακόταλέωαλλάπουμονημουταλεωμονημουταακουωαλλαδενέρθειμιαμέραπουθασήκωθωναφύγωαπόαυτότοσπίτικαιναδούμετιθακάνετεχωρίςεμένα..

..όλαέτοιματαπεριμένεαποεμέναάντεναπεθάνωναησυχασωεπιτέλουςβαρέθηκαπιακαιαμάνπιααυτάταρούχασαςδενταμαζέυτελίγοέλεοςόλαμαόλαεγώπου...

.θαπάειαυτήηκατάστασηπιακακομαθημένααποάυριοθαδείτεολακομμένατηλεόρασηυπολογιστήέξοδοικαιαυτάθακοπούνθαδείτεεσείςμόνοδιάβασμααποεδώκαιπέρα.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Wonder JLaw Wall: * Στην ελλάδα θα κατασκευάζονται τα σκάφη της Galactic Empire! *

Στην ελλάδα θα κατασκευάζονται τα σκάφη της Galactic Empire!

Μεγάλη εμπορική συμφωνία επετεύχθη μεταξύ της Ελλάδας και της Γαλαξιακής Αυτοκρατορίας, χάρη στις τιτάνιες προσπάθειες του πρωθυπουργού Αντώνη Σαμαρά, ο οποίος συναντήθηκε με τον Νταρθ Βέιντερ στα κεντρικά γραφεία της Γ.Α. στο Ντέθ Σταρ.

Η συμφωνία περιλαμβάνει την εξ' ολοκλήρου ναυπήγηση των νέων εμπορικών και μαχητικών διαστημοπλοίων της Αυτοκρατορίας στην Ελλάδα μιάς και, όπως ο ίδιος ο Νταρθ Βέιντερ δήλωσε, με τα νέα εργασιακά τα εργατικά χέρια είναι πλέον πιό φτηνά και από τον πλανήτη Τατουίν!

SAMARAS+darth+shake2.jpg

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.