Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν είναι ανέκδοτο, αλλά μάλλον είναι...

Έχω αφήσει μουστάκι εδώ και 1 μήνα κοντά για το Movember ( Movember United Kingdom - Home ), και σήμερα έβγαλα άλλη μια πριν φύγει αύριο.

20121129-160236-1-8013.jpg

Ξέρω πως είναι κρίση και ο κόσμος είναι ζορισμένος, αλλά ΑΝ μπορεί κανείς να δώσει έστω και 5/10£ είναι για καλό σκοπό γιατί τα λεφτά πάνε για έρευνα σε καρκίνο του προστάτη.

cannot_be_unseen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βίντεο: Εντυπωσιακή χορεύτρια τραυματίστηκε σοβαρά κατά τη διάρκεια τηλεοπτικού show - NEWS247

Η ίδια δήλωσε σχετικά με το συμβάν: "Είμαι πολύ τυχερή. Θα μπορούσα να μείνω παράλυτη ή να σκοτωθώ επί τόπου".

Έπεσε από 1,5 μέτρο ύψος :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Καλά οι συνιστώσες είναι πολλές. Ορμή, γωνία, επιφάνεια κρούσης...

Γενικά δεν μου φάνηκε ότι μπορεί να πάθαινε κάτι.

(και αυτήν επαγγελματίας χορεύτρια είναι btw)

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτη τελικα δεν επαθε τπτ.

Ο γιανκοβιτς ειχε παει και ειχε κοπανησει με ολη την του την δυναμη το κεφαλι καθετα στην μπασκετα(και παιρνει και φορα τωρα που το ξαναβλεπω).

Δεν θες τιποτα αλλο για να χτυπησεις ασχημα.

Link to comment
Share on other sites

Harry Meadows

In 1961, 87-year-old Harry Meadows, a resident at the Haslemere Home for the Elderly in Great Yarmouth, England, achieved late-in-life notoriety when he accidentally killed another 3 residents of his care home by dressing up as the grim reaper and peering through the residents' lounge window whilst holding a scythe.

The year before Harry's performance, another resident of the same home, the then 81 year old Gladys Elton, for reasons best known to herself, had conceived the idea of performing a striptease for her fellow residents of the home; unfortunately such was the effect of Elton's performance that it caused the death of one resident by way of a cardiac arrest and the treatment for shock of five other residents.

The home was forced to shut as a result of these two incidents.

BEST.ELDERLY.HOME.EVER.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.