Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Αν αντεξετε να το δειτε ολο... μετα το ~2:30 θα κλ#!#$τε μπαμιες να'ουμ.

Αν πατε κατευθειαν εκει θα χασετε το κονσεπτ του βιντεο και δεν θα κλα@#$τε μπαμιες να'ουμ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PfsTmwQBuU8&feature=youtube_gdata_player]Κώστας Κούντος - AIMATA video clip - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

χχαχαχαχαχαχχ αυτη την γκομενα την εχω γνωρισει στο ΤΕΙ Λάρισας ειχε ερθει σε ενα παρτυ και λεει εχω παιξει και σε βιντεο κλιπ... γενικα την ειχε δει πολυ!!!

Καλα αμα επαιζα εγω σε κατι αντιστοιχο θα εκανα μυνηση αυτον που το ανεβασε το youtube..

χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αν αντεξετε να το δειτε ολο... μετα το ~2:30 θα κλ#!#$τε μπαμιες να'ουμ.

Αν πατε κατευθειαν εκει θα χασετε το κονσεπτ του βιντεο και δεν θα κλα@#$τε μπαμιες να'ουμ

Μια kl@n;its@ μου έφυγε για να πω την αλήθεια αλλά μάλλον δεν ήταν από τον τρόμο... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μια kl@n;its@ μου έφυγε για να πω την αλήθεια αλλά μάλλον δεν ήταν από τον τρόμο... :shifty:

E ναι... ΣΙΓΟΥΡΑ οχι απο τρομο... :p

Εδω που τα λεμε... δεν ξερω πως μπορεις να κλ$#@% απο τρομο με την μουσικη απο την τσιγκολελεττα και το μικρο πονυ απο πισω :hehe:

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

Αν αντεξετε να το δειτε ολο... μετα το ~2:30 θα κλ#!#$τε μπαμιες να'ουμ.

Αν πατε κατευθειαν εκει θα χασετε το κονσεπτ του βιντεο και δεν θα κλα@#$τε μπαμιες να'ουμ

Omg... Γιατί μου το θύμησες; Καλά το είχα ξεχάσει τόσο καιρό τώρα :p

Link to comment
Share on other sites

Αν αντεξετε να το δειτε ολο... μετα το ~2:30 θα κλ#!#$τε μπαμιες να'ουμ.

Αν πατε κατευθειαν εκει θα χασετε το κονσεπτ του βιντεο και δεν θα κλα@#$τε μπαμιες να'ουμ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=nF10YNYCTSI]Κάλη Φέρρη - Έξαψις (ίνγκλις + γκρικ σαμπτάιτλς) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.