Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Πανέξυπνο, από την αρχή μέχρι το τέλος του :)

Εξίσου ενδιαφέροντα τα σχόλια. Υπάρχουν πολλά μέσα στο φιλμάκι που δεν τα προσέχεις, αλλά τα έχουν προσέξει άλλοι.

π.χ.

The triple A batteries and the D battery as a reference to the country's economy rating, clever.

Link to comment
Share on other sites

no offense αλλα ποτε ειπαμε οτι ληγει αυτη η μλκια?

massive gangnam-style suicides anybody?

None taken, γούστα είναι αυτά.. εμένα πάντως μου αρέσει :p, έχει πλάκα να βλέπεις ένα τσούρμο ανθρώπους να χορεύουν κάποιο τραγούδι (όποιο και να είναι αυτό) στη "μέση του δρόμου" και κάποιοι από αυτούς είναι περαστικοί.

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

None taken, γούστα είναι αυτά.. εμένα πάντως μου αρέσει :p, έχει πλάκα να βλέπεις ένα τσούρμο ανθρώπους να χορεύουν κάποιο τραγούδι (όποιο και να είναι αυτό) στη "μέση του δρόμου" και κάποιοι από αυτούς είναι περαστικοί.

μαζι σου

το θεμα μου ειναι το GANGNAM STYLE κι οχι το FLASHMOB

Link to comment
Share on other sites

μαζι σου

το θεμα μου ειναι το GANGNAM STYLE κι οχι το FLASHMOB

Και ήθελα να σου φέρω το κουτί για ένα gangnam style themed case mod :p

και φυσικά θα το ακούς παράλληλα για να πιάσεις το feeling

Link to comment
Share on other sites

Ποσο tragic τιτλος?

"Αυτός είναι ο δολοφόνος" στυλ τίτλου, αλλά υπό άλλες συνθήκες όταν η χώρα δεν θα ήταν στην κατάσταση που είναι σήμερα και ο πρωθυπουργός και ο πρόεδρος της Δημοκρατίας δεν θα ήταν μισητοί σε τόσο πολλούς, θα λέγαμε πόσο tragic είναι ο τύπος. Βασικά αν ήμασταν σε εντελώς διαφορετικές συνθήκες δεν θα τολμούσε καν να πει αυτή την φράση ο εν λόγω κύριος όσα δίκια και αν έχουν, που έχουν, οι μουσουλμάνοι.

Link to comment
Share on other sites

@Κοπρίτης :p

Gangnam Han Solo Style - YouTube

close, but not quite there yet

φανταζομουν ιδανικο κατι πιο κοντα σε SAW style μαλλον :hehe:

ακομα και το να κοιταω random google images του John Cleese και του Τσακωνα

με διασκεδαζει πολυ περισσοτερο απο αυτες τις σαχλαμαρες

Link to comment
Share on other sites

578497_238939792895314_1655469060_n.jpg

Παιδιά, αλήθεια, νόμιζα ότι ήταν λίγο photoshop, λίγο ανορθόγραφο κτλ.. αλλά.. Μάλλον είναι αληθινό 100% http://www.facebook.com/profile.php?id=100001012096544&ref=ts

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.