Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Επειδή έχει τύχει να είμαι παρών σε δύο ανάλογες περιπτώσεις του τύπου "ξες ποιός είμαι εγώ ρε;", και λίγα του έκανε.

Πάντως ήταν παρκαρισμένος νόμιμα σε θέση ξενοδοχείου (ήταν ένοικος).

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ήταν παρκαρισμένος νόμιμα σε θέση ξενοδοχείου (ήταν ένοικος).

Από που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα; Γιατί να κάτσει ο μπάτσος να τον γράψει παράνομα δύσκολο μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Από που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα

Δυο λόγοι:

1)To αναφέρει ο original uploader στην περιγραφή του βίντεο. Μπορείς να το δεις και μόνος σου.

2) Έχω περάσει από εκεί αρκετές φορές και δεν μπορείς να παρκάρεις χωρίς να μένεις στο ξενοδοχείο (δεν θυμάμαι πως το λένε), έχει υπάλληλο.

Γιατί να κάτσει ο μπάτσος να τον γράψει παράνομα δύσκολο μου φαίνεται.

Υπάρχουν κομπλεξικοί του τύπου "ξες ποιός είμαι εγώ ρε;" αλλά δεν υπάρχουν αστυνομικοί με κόμπλεξ;

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6SXq5X9zEZI]Eric Idle Responds to Your Fatuous Comments - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=URFdxfcTZgU]Eric Idle Responds to Your Fatuous Comments, Round #2 - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=x8Afv3U_ysc]John Cleese Carefully Considers Your Futile Comments - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βάλτε κανένα κανονικό αστείο. Μακάκες είναι οι από πάνω σαν το π@π@ρι το πρωί το 20χρονο με το φορτηγάκι που ήρθε και φρέναρε απότομα από πίσω και δίπλα μου (πολλοί δρόμοι στο καματερό δεν έχουν πεζοδρόμια οπότε πας στην άκρη του δρόμου) νομίζοντας ότι είναι αστείο.

:OT:

Link to comment
Share on other sites

Not funny. Not even close. Και δεν είναι καν στην κατηγορία "λοιπά παρατράγουδα" μιας και μιλάμε για "(FunLab)".

Ταλαιπωρήθηκα λίγο να το βρω αλλά χαλάλι.Διάβασε το :- - - ! κι αν δε πιάσεις τον εαυτό σου να γελάει εμένα να μη με λένε konserva...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ταλαιπωρήθηκα λίγο να το βρω αλλά χαλάλι.Διάβασε το :- - - ! κι αν δε πιάσεις τον εαυτό σου να γελάει εμένα να μη με λένε konserva...:hehe:

And your new name is? :p

Όσο κωμικοτραγικά και να πεθάνει κάποιος προσωπικά κολλάω στο αποτέλεσμα, ότι κάποιος έχασε την ζωή του. Δεν μπορώ να δω σε καμιά περίπτωση το αστείο της υπόθεσης. Αν όμως κάποιος ηθοποιός το πάρει και το φτιάξει τηλεοπτικό σκετσάκι πιθανόν θα γελάσω, αν εκείνη την στιγμή δεν γνωρίζω/αγνοώ ότι αυτό έχει συμβεί αληθινά.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

And your new name is? :p

Όσο κωμικοτραγικά και να πεθάνει κάποιος προσωπικά κολλάω στο αποτέλεσμα, ότι κάποιος έχασε την ζωή του. Δεν μπορώ να δω σε καμιά περίπτωση το αστείο της υπόθεσης. Αν όμως κάποιος ηθοποιός το πάρει και το φτιάξει τηλεοπτικό σκετσάκι πιθανόν θα γελάσω, αν εκείνη την στιγμή δεν γνωρίζω/αγνοώ ότι αυτό έχει συμβεί αληθινά.

Joker:P

Please διάβασε το-είναι σχετικά μικρό το κόστος-θα σου δώσει μια διαφορετική οπτική των πραγμάτων!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βάλτε κανένα κανονικό αστείο. Μακάκες είναι οι από πάνω σαν το π@π@ρι το πρωί το 20χρονο με το φορτηγάκι που ήρθε και φρέναρε απότομα από πίσω και δίπλα μου (πολλοί δρόμοι στο καματερό δεν έχουν πεζοδρόμια οπότε πας στην άκρη του δρόμου) νομίζοντας ότι είναι αστείο.

:OT:

Παλια βεβαια :p

-Ρε Γιώργο, έχω ένα σοβαρό πρόβλημα με τη γυναίκα μου...

-Τι πρόβλημα, ρε Μήτσο;

-Κάθε μέρα μου ζητάει ένα σωρό λεφτά... Τη Δευτέρα 100 ευρώ, την Τρίτη 200

ευρώ, την Τετάρτη 250 ευρώ...

-Όπα, σιγά! Και τι τα κάνει τόσα λεφτά, ρε Μήτσο;

-Ξέρω και γω... Μήπως της τα δίνω;

Εκείνη: (Αρχίζει να βήχει)…

Εκείνος: Θέλεις κάτι για το λαιμό σου;

Εκείνη: Αχ ναι! Εκείνο το μαργαριταρένιο κολιέ...

-Από τι πέθανε η πεθερά σου;

-Από καταρράκτη...

-Α... την κακομοίρα... Την εγχείρησαν;

-Όχι! Την έσπρωξα...

Ήταν ένας και έκανε κάμψεις στην αυλή του ...περνάει ένας γύφτος

και του λέει:

-Φιλαράκι αυτό που γκαμούσες έφυγκε…

Ο πρόεδρος του δικαστηρίου στον κατηγορούμενο:

-Δε σου έφτανε που πήρες τα λεφτά, αλλά άρπαξες και τα κοσμήματα;

-Το χρήμα μόνο του δεν κάνει την ευτυχία, κύριε πρόεδρε.

-Αφού είσαι νέα οδηγός, γιατί δε βάζεις το Ν;

-Εσύ που είσαι μ....ς, γιατί δε βάζεις το Μ;

Ταλαιπωρήθηκα λίγο να το βρω αλλά χαλάλι.Διάβασε το :- - - ! κι αν δε πιάσεις τον εαυτό σου να γελάει εμένα να μη με λένε konserva...:hehe:

To στορυ με τον δυτη νομιζω εγινε και Ελλαδα παντως.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.