Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Πρόκειται για πέντε καταπληκτικά τεστ για την ψυχολογία και τον ανθρώπινο νου που θα σας καθηλώσουν. Τα αποτελέσματα είναι εγγυημένα. Δοκιμάστε και θα το εξακριβώσετε και μόνοι σας...

Ακολουθήστε πιστά και προσεκτικά τις οδηγίες και θα εκπλαγείτε !

Link to comment
Share on other sites

Test 1

Δεν κάθησα να σκεφτώ:hm:..

Test 2

3 στο πολύ γρήγορα

Test 3

Κόκκινη πένσα, σαν αυτή που έχω, σχεδόν σαν το κόκκινο πενσάκι που χρησιμοποιούσα πριν 2 λεπτά

Test 4

Έχει δίκιο, αλλά εγώ δεν failara! Απλός λόγος, το 6, όπως και πολλά άλλα γράμματα και αριθμούς τα γράφω ανάποδα..

Test 5

* Προς το κέντρο: είσαι ρεαλιστής.

* Εάν κοιτάζει προς τα δεξιά: είσαι καινοτόμος, δραστήριος αλλά δεν έχεις την αίσθηση τις οικογένειας

και δεν δίνεις σημασία στις ημερομηνίες (δίνω).

* Εάν δεν έχει πολλές λεπτομέρειες: είσαι συναισθηματικός , αφελής, δεν είσαι μεθοδικός και

παίρνεις ρίσκα.

* Εάν ζωγράφισες λιγότερα από 4 πόδια: είσαι διστακτικός ή ζεις μία περίοδο

μεγάλων αλλαγών στην ζωή σου.

*Το μέγεθος των αυτιών δείχνει την ικανότητα να ακούς τους άλλους:

Μεσάιο..

*Το μάκρος της ουράς: δείχνει την ποιότητα των σεξουαλικών σχέσεων.

Γι 'άλλη μια φορά όσο είναι πιο μακριά τόσο το καλύτερο !!!!!!

καταλάθος, ΠΟΛΥ μεγάλη ουρά :rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Test 5

Δεν το ζωγράφισα καν. Αλλά αν το ζωγράφιζα θα το ζωγράφιζα στο πάνω μέρος της σελίδας.

Για να έχω χώρο να ξαναχρησιμοποιήσω την κόλλα για να γράψω και άλλα πράγματα στο μέλλον.

Duh.

Link to comment
Share on other sites

Τέστ1.Η αδερφή τη γλύτωσε.

Τέστ2.Όπως σκρόλαρα άρχισα να μετράω τους σταυρούς που ήταν πάνω από το κείμενο.:laughing:

Τέστ3.Σκέφτηκα ''τσεκούρι μπλέ''

Πιο κάτω βαρέθηκα...

Είμαι σοβαρά γιατρέ μου;:tomato:

Υ.Γ.1 [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Σκέψου σοβαρά το γεγονός ότι ανήκω στο 2% του πληθυσμού με διαφορετική εγκεφαλική λειτουργία πριν μου ξαναρίξεις κάρτα (και άσε τα και εγώ εκεί ανήκω).

Υ.Γ.2 Αν ανήκω στην ίδια ομάδα με τον ΓΑΠ όποιος με δει στο δρόμο να με πυροβολήσει...

Έγινε επεξεργασία από konservas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.