Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

nah οντως το κανουν αυτο. Σε γκρεμους πχ δεν μασανε σε τιποτα, τους κατεβαινουν και ας ειναι σχεδον καθετοι... και πρεπει να ειναι ΠΟΛΥ σπανιο να γινει στραβη και να φανε τα μουτρα τους (τουλαχιστον εγω δεν το εχω ακουσει ποτε).

Link to comment
Share on other sites

ΆΜΕΜΠΤΟΣ.

Και κούκλος...

Ήρθε και ο Δίας μετά.

:hehe:

Τώρα δηλαδή θα είμαι υπερβολικός με το να πω "μαματε τις γυναίκες για να μην ψηφίζουν την χρήση αυγή από την αμαμία"

η το πως "η αμαμία έφερε την χρήση αυγή στην βουλή"

?

Link to comment
Share on other sites

To-GaMaTo: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΚ: Οι Γερμανοί Περηφανεύονται Ότι Κάνανε Τους Κρητικούς Σαπούνι

Στη συσκευασία του προϊόντος, έχουν προκλητικό σκίτσο Κρητικών αθλητών που σκαρφαλώνουν πάνω σε Μυκονιάτικους ανεμόμυλους, υπονοώντας προφανώς ομοφυλοφιλικές τάσεις στον αρσενικό πληθυσμό της λεβεντογέννας με το ηθικό δίδαγμα, ότι τους άξιζε εφ’ όσον είναι ντιγκιντάγκες να γίνουν σαπούνι. Η ελληνική βουλή και η κυβέρνηση των δοσιλόγων πρέπει τώρα να δώσουν μια απάντηση (Του τύπου ελάτε να σας πλύνουμε βρωμιάρηδες με το σαπούνι (γ)Καμάι.

Τι να πει κανείς...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.