Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Μεγάλη η χάρη του. Άγιος της Οικουμενικής Παγκεφτεδικής Εκκλησίας του Ιπτάμενου Μακαρονοτέρατος. Σήμερα γιόρταζε.

Όσο για τον άλλο τον Παΐσιο, είναι κινέζικη απομίμιση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, αν θέλετε κοροΐδέψτε τον Λιάκο. Ο πατήρ Παΐσιος δεν έκανε τίποτα ο καημένος.

Ο τύπος τάιζε οχιές και βατράχια. Και μια φορά που η οχιά έφαγε το βατραχάκι που είχε τη διέταξε αμέσως να το φτύσει. Και την έβαλε και δύο μέρες νηστεία μετά.*

Πιο badass γίνεσαι Norris.

*

Vatraxaki by marsenis on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free

tumblr_m1x1joWBnA1r2kn1z.jpg

Έγινε επεξεργασία από victor
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω; True story είναι ότι είχε πάει ο πατέρας μου, τον φώναξε με το όνομα του και του μίλησε για τα προβλήματα του, χωρίς να έχει αναφέρει τίποτα ο πατέρας μου.

Στριφογυριστές κλωτσιές πάντως, ναι δεν τράβαγε.

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος τάιζε οχιές και βατράχια. Και μια φορά που η οχιά έφαγε το βατραχάκι που είχε τη διέταξε αμέσως να το φτύσει. Και την έβαλε και δύο μέρες νηστεία μετά.*

Πιο badass γίνεσαι Norris.

*

Vatraxaki by marsenis on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free

tumblr_m1x1joWBnA1r2kn1z.jpg

Εγώ δεν τον ήξερα και δεν θα τον ισοπεδώσω σαν άνθρωπο. Με ενοχλεί πολύ ο κόσμος που τον θεωρεί προφήτη και τα λοιπά άλλα πολλά... όπως "ο πάτερ Παϊσιος προέβλεψε ότι θα πεθάνουν 200 ψάρια στον Παγασητικό".

Εντάξει μια τρέλα την είχαν πολλοί άνθρωποι... ο Σικελιανός ήταν ωραίος ποιητής, αλλά προσπάθησε μέχρι και να αναστήσει νεκρό σώμα. Τόσο κουτός ήταν ότι θα τα καταφέρει!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.