Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Στα υπόψιν....:p

Ειναι το λεγομενο "τοπικ". Το χρησιμοποιουν πολλοι τηλεαστερες.... Βγαινει σε οτι αποχρωση θες!:banging:

Πρεπει να ειχε βαλει τετοιο ο Κρστιτς στο Final 4 φετος, εκτος και αν ειναι κανει μεταφυτευση μαλλιων οπως ο Ρουνευ.

Αν ποτε μου παντως καραφλιασω θα τα ξυριζω!

Link to comment
Share on other sites

η πιο εύκολη λύση. Αν και είναι σπάσιμο, γιατί θέλει πολύ συχνά ξύρισμα

Για αυτό είσαι ξυρισμένος?

Πωπω, δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι, εδώ να τα ψιλοκουρέψω για να δυναμωσουν πρέπει και δεν θέλω. :(

Link to comment
Share on other sites

599071_329369757140298_535750361_n.jpg

:dots:

Αν και πολλά κομματόσκυλα προωθήθηκαν με διάφορους τρόπους στους πίνακες για διορισμό, το να λες ότι οι δάσκαλοι που διδάσκουν στα σχολεία είναι παράδειγμα κατασπατάλησης δημόσιου χρήματος είναι τουλάχιστον ηλίθιο. Εκτός και αν η Αννούλα που έκλεινε σχολεία είχε δίκιο.

:dots:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη και στον χώρο της Παιδείας, που μετά από κάποιο σημείο οι διορισμοί έγιναν ιδιαίτερα αξιοκρατικά (με γραπτούς διαγωνισμούς), υπήρξαν τρανταχτές παραφωνίες.

Όπως πχ ότι ξαφνικά υπολογίστηκαν σε φίλιες ομάδες πλασματικές ή ύποπτες προϋπηρεσίες, με αποτέλεσμα να διορίζονται μαζικά από την πίσω πόρτα.

Παρότι δε νομίζω ότι ο ζοφερός_αστήρ χρειάζεται δικηγόρο, δε νομίζω ότι καταφέρεται εναντίον του δασκάλου προσωπικά. Την κατάσταση που οδήγησε στα σημερινά χάλια υπογραμμίζει.

Πάντως, η διαφήμιση είναι έτσι κι αλλιώς προβοκατόρικη. Αν διαφωνείς, αυτόματα εμφανίζεσαι να μισείς είτε τους ταλαίπωρους τους καθηγητές είτε τα δύσμοιρα το παιδιά. Ενώ στην πραγματικότητα όλοι τα έχουμε με αυτούς που συνδιαμόρφωσαν αυτό το ελεεινό σύστημα (μερικοί από τους οποίους εμπνεύστηκαν τη διαφήμιση).

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι φίλοι, μετά τις Πανεπιστημιακές σπουδές συμφωνούν να συναντηθούν μετά από δέκα πέντε χρόνια.

Πράγματι, μετά από 15 χρόνια συναντώνται και προτείνει ένας :

"Λέω να πάμε στον Μπάμπη, στην Κηφισσιά, έχει πολύ ωραίες γκόμενες εκεί ".

Συμφωνήσαν, πήγαν στου Μπάμπη, καλά περάσανε.

Περάσανε τα 15 χρόνια, συναντήθηκαν πάλι και λέει ένας :

"Λέω να πάμε στον Μπάμπη, στην Κηφισιά, έχει ωραίο φαγητό εκεί".

Συμφώνησαν, πήγαν στου Μπάμπη, καλά περάσανε...

Περάσανε πάλι 15 χρόνια συναντήθηκαν και λέει ένας :

"Λέω να πάμε στον Μπάμπη, στην Κηφισιά, έχει τις τουαλέτες στο ισόγειο, για να μην ταλαιπωρούμαστε".

Συμφώνησαν, πήγαν στου Μπάμπη, καλά περάσανε...

Περάσανε πάλι 15 χρόνια συναντήθηκαν και λέει ένας :

"Λέω να πάμε στον Μπάμπη, στην Κηφισιά, δεν έχουμε πάει ποτέ!"...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.