Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

και θα μετακινείτε ουρανοξύστες.

Καινούριοι επαγγελματικοί ορίζοντες ανοίγονται μπροστά σας! Μεταφορές-μετακομίσεις, μεταφέρω τα έπιπλά σας από τον 5ο όροφο χωρίς γερανάκι! Τιμαί λογικαί!

Link to comment
Share on other sites

μας πάνε πέρα δώθε ρε. για κάποιο λόγο δνε λένε να μας στείλουν καστελόριζο. είμαι μία βδομάδα τώρα στο πήγαινε έλα και σήμερα μας ξαπόστειλαν για άδεια πάσχα. 19 του μήνα λένε οτι θα πάμε... για να δούμε

Link to comment
Share on other sites

μας πάνε πέρα δώθε ρε. για κάποιο λόγο δνε λένε να μας στείλουν καστελόριζο. είμαι μία βδομάδα τώρα στο πήγαινε έλα και σήμερα μας ξαπόστειλαν για άδεια πάσχα. 19 του μήνα λένε οτι θα πάμε... για να δούμε

KAI EΣENA ΣE XAΛAEI?

Link to comment
Share on other sites

Παλιο αλλα καλο. Λογω Πασχα το παραθετω

Η εικονα ειναι μετριοτατη αλλα ο ηχος καλυτερος στο 1ο το οποιο εχει μικροτερη διαρκεια

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uJKye7J3-54]Terminator-Jesus MAD TV [/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Qnq7N6X4x84]Terminator Parody - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Με το που κοντοζυγώνουν γιορτές κάτι παθαίνετε με τον Χριστό... Αφήστε να περάσουν τουλάχιστον και ξεσπάτε μετά, μεγάλη βδομάδα είναι...

Έχει μεγαλύτερη επίδραση το ψηφιακό βιάγκρα αυτή την περίοδο :baby: .

Link to comment
Share on other sites

Τους βάζει ο Σατανάς:hehe:

Γι'αυτό θα "εξαγνίσω" όποιον ξαναβάλει κάτι που προκαλεί το θρησκευτικό αίσθημα τη μεγάλη βδομάδα

3741838_700b.jpg

Με το που κοντοζυγώνουν γιορτές κάτι παθαίνετε με τον Χριστό... Αφήστε να περάσουν τουλάχιστον και ξεσπάτε μετά, μεγάλη βδομάδα είναι...

Δίκιο έχεις. Εκ μέρους μου, με συγχωρείς. Την βρήκα αστεία και δεν υπήρχε πρόθεση για θρησκευτική επίθεση.

Link to comment
Share on other sites

Με το που κοντοζυγώνουν γιορτές κάτι παθαίνετε με τον Χριστό... Αφήστε να περάσουν τουλάχιστον και ξεσπάτε μετά, μεγάλη βδομάδα είναι...

Εδω χθες εδειχνε στον αντ1 τον τζισους να κουτουπωνει το μαρακι (The Last Temptation of Christ) to terminator parody σας πειραξε.

Link to comment
Share on other sites

Με το που κοντοζυγώνουν γιορτές κάτι παθαίνετε με τον Χριστό... Αφήστε να περάσουν τουλάχιστον και ξεσπάτε μετά, μεγάλη βδομάδα είναι...

Εβδομάδα "Μη μου Άπτου" είναι;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ώρες ώρες είστε χειρότεροι από αυτά που κοροϊδεύετε. Αν δεν μπορείτε να σεβαστείτε κάτι τόσο απλό και να κάνετε μία εβδομάδα υπομονή τι να σας πω.

Απλά, προσβάλλετε τους συν-φορουμίτες σας γελοιοποιώντας τα πιστεύω τους επιδεικτικά. Ακόμα και τώρα που για αυτούς είναι μία εβδομάδα που το πιστεύω τους είναι αυξημένο καθημερινά.

Τα έχουμε συζητήσει πολλάκις, αλλά ο στοιχειώδης σεβασμός δεν βλάπτει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.