Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Οταν ο Παπαδημος ανελαβε πρωθυπουργος και εγκατασταθηκε στο γραφειο του βρήκε ένα μικρό κουτί. (ολα τα υπολοιπα τα πηρε μαζι του ο Γιωργακης). Περίεργος το άνοιξε και βρήκε 3 αυγά και 10.000 ευρώ. Λίγο καχύποπτος και αρκετα περιεργος ρωτάει τον Γιωργο, για το κουτί.

-Α, αυτό, λέει το καμαρι της πατριδας μας. Κάθε φορά που εκανα μια μ@λακι@ στην διακυβερνηση της χωρας έβαζα ένα αυγό στο κουτί. Ο Παπαδημος συνοφρυώθηκε, γιατι σκέφτηκε ότι 3 μ@λακιες μόνο, σε αυτα τα 2 χρόνια διακυβερνησης, σα λίγες ήτανε...

-Και τι είναι τα 10.000 ευρώ ; ρωτάει ξανά.

-Α, κάθε φορά που μάζευα 12 αυγά, τα πούλαγα!

Link to comment
Share on other sites

Γυναίκα ετοιμάζεται να πει στον άντρα της πως θέλει να χωρίσουν:

- Τάσο σου έχω κακά νέα....

- Tι Γωγώ μου? ....Εγώ πάλι σου έχω απίστευτα ευχάριστα!!!

- Για ξεκίνα με τα δικά σου...

- Κέρδισα στο Joker 2.000.000€ !!! Για πες εσύ....

- Εεεε,....εεεεε,....έκαψα τα γεμιστά...

Link to comment
Share on other sites

Θρησκευτική εικόνα. Εάν νομίζεις πως θα σε χαλάσει μην την ανοίξεις. Δεν είναι τίποτα, αλλά εγώ σε προειδοποίησα.

Ναι, σε σένα μιλάω. Είσαι σίγουρος;

Καλά, ok. Αφού επιμένεις.

560697_10150699861983411_313280683410_10165474_380546527_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9387]victor[/MENTION] πες μου ότι είναι ανάρτηση κάποιου που ειρωνεύεται την θρησκεία. Αλλά όλοι να πουλήσουν θέλουν. Δεν μπήκα για να απαντήσω στο post σου αλλά για να ποστάρω το παρακάτω.

Εν έτη 2012 λοιπόν, το παρακάτω μόνο ως αστείο θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω. Διότι δεν ήξερα ότι χρειάζεσαι δύο κάρτες για να χρησιμοποιήσεις δύο οθόνες, ούτε ότι με μια δεύτερη κάρτα αυτομάτως είναι σαν να έχεις δύο μηχανήματα. Μήπως κατάλαβα λάθος; Αν όχι :slap: + :slap:

49255d1333967145-anekdota-asteia-kai-loipa-paratragouda-funlab-lol.jpg

post-188-1416076024,9317_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εν έτη 2012 λοιπόν, το παρακάτω μόνο ως αστείο θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω. Διότι δεν ήξερα ότι χρειάζεσαι δύο κάρτες για να χρησιμοποιήσεις δύο οθόνες, ούτε ότι με μια δεύτερη κάρτα αυτομάτως είναι σαν να έχεις δύο μηχανήματα. Μήπως κατάλαβα λάθος; Αν όχι :slap: + :slap:

49255d1333967145-anekdota-asteia-kai-loipa-paratragouda-funlab-lol.jpg

Αλλά όλοι να πουλήσουν θέλουν.
;)
Link to comment
Share on other sites

-Xθες έσωσα μια κοπέλα από σίγουρο βιασμό!

-Έλα ρε μεγάλε μπράβο!Πως τα κατάφερες;

-Εγκράτεια φίλε μου..Εγκράτεια!!! :p

fixed

Xθες έσωσα μια κοπέλα από σίγουρο βιασμό!

-Έλα ρε μεγάλε μπράβο!Πως τα κατάφερες;

-Την έπεισα...!

Link to comment
Share on other sites

Θρησκευτική εικόνα. Εάν νομίζεις πως θα σε χαλάσει μην την ανοίξεις. Δεν είναι τίποτα, αλλά εγώ σε προειδοποίησα.

Ναι, σε σένα μιλάω. Είσαι σίγουρος;

Καλά, ok. Αφού επιμένεις.

560697_10150699861983411_313280683410_10165474_380546527_n.jpg

Challenge accepted.

Ναι είναι θρησκευτικού περιεχομένου

3731251_700b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.