Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

scarlett johansson got a breast reduction - Bodybuilding.com Forums

Επικό thread.

If I were a successful plastic surgeon I would have denied the request because it's a crime against humanity.

ΥΓ. Μάλλον έχασε κιλά. Αλλά τι στο διάλο, όλα από εκεί τα έχασε;

Link to comment
Share on other sites

Προηγουμένως έγινε το εξής περίεργο και δυστυχώς οι [MENTION=324]billpeppas[/MENTION] και [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] είδαν κάτι που δεν έπρεπε... Sorry παιδάκια... :o

Μας έφερε ένας συνάδελφος που πήγε Νότια Ιταλία, μια σάλτσα από Peperoncini. Έβαλα λοιπόν λίγο στο μεσημεριανό για να δώσει μια επιπλέον γεύση... Παράλληλα έβαλα και μήνυμα στο twitter, με link τη φωτογραφία από το βάζο... Το twitter κάνει shorten το link και το ποστάρει αυτόματα και στο profile μου στο facebook...

Εκεί λοιπόν άρχισαν τα περίεργα... Αλλόκοτα σχόλια, μήνυμα από το gousias για έναν τύπο στο profile μου και δε συμμαζεύεται... Για να μην πολυλογώ, εγώ έβλεπα το βαζάκι με τη σάλτσα, όποιο link και αν ακολουθούσα, ενώ οι υπόλοιποι ένα τραβέλι Made In Thailand με τη μαλαπέρδα έξω... :confused: Φυσικά σε εντελώς διαφορετικό site...

Με τα πολλά, ανακαλύψαμε με τη γυναίκα μου ότι αν έσβηνε τη φωτογραφία από το Link (δηλαδή www.mysite.com/sauce/ αντί για www.mysite.com/sauce/sacue.jpg), έβλεπε κανονικά τη σελίδα με το προϊόν και τη φωτογραφία. Αν όμως έβαζε σκέτη τη φωτογραφία, την έστελνε σε κάτι άσχετο.

Αυτό που υποπτεύομαι είναι κάποιο άθλιο anti-leech σύστημα που έχουν αυτοί, για να μην τους κάνουν hot-link τις φωτογραφίες τους, που όμως για κάποιο περίεργο λόγο δε δούλευε με Chrome αλλά δούλευε με Firefox & IE. Αν κρίνω από το σύνολο του site, μάλλον σχεδιάστηκε πριν καν κυκλοφορήσει ο chrome, οπότε κάτι τους έχει ξεφύγει στον κώδικα.

Το link για την εικόνα είναι το παρακάτω, αλλά αν θέλετε να δοκιμάσετε τι περίεργο συμβαίνει, ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ.

www.newsfroup.net/esplosiva/miscela-esplosiva.jpg

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Επί δικτατορίας είναι κάποιος νυχτιάτικα έξω από ένα σπίτι και φωνάζει:

- Μωρήηηηηη..... μωρήηηηηηηη...

Περιμένει λίγο, δεν του απαντάει κανείς οπότε συνεχίζει:

- Μωρήηηηηηηηηη..... μωρήηηηηηηηηηη...

Κάποιος περαστικός πλησιάζει από περιέργεια και ρωτάει:

- Με συγχωρείτε, αλλά ποιόν φωνάζετε;

- Τη γυναίκα μου να με ανοίξει, επειδή ξέχασα τα κλειδιά.

- Δεν θέλω να σας κάνω παρατήρηση αφού δε μου πέφτει και λόγος άλλωστε, αλλά το βρίσκετε πρέπον να φωνάζετε "μωρή" τη γυναίκα σας;

- Αν θες φώναξέ την εσύ... Ελευθερία τη λένε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.