Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Λέει η μάνα του Τοτού :

- Τοτέ άμα κοπείς στα μαθήματα της εξεταστικής ξέχνα ότι είσαι παιδί μου..

Μετά από μερικές ώρες τον ξαναρωτάει :

- Πως τα πήγες;

Και απαντάει ο Τοτός :

- Γνωριζόμαστε κυρία μου;

Κάποιος έπαθε ένα σοβαρό ατύχημα , οπότε αναγκάστηκαν οι γιατροί να του κόψουν το χέρι .. Το πήρε όμως τόσο άσχημα που αποφάσισε να αυτοκτονήσει .

Πάει λοιπόν στον τρίτο όροφο αλλά καθώς ετοιμαζόταν να πέσει βλέπει κάτω έναν τελείως κουλό που χόρευε στο δρόμο .... Παίρνει θάρρος και πάει κάτω :

" Κύριε μου " , του λέει , " εγώ έχασα το ένα χέρι και θέλω να αυτοκτονήσω , εσείς χωρίς κανένα χέρι από που αντλείτε τόση αισιοδοξία και χορεύετε ; "

... " Τι λες ρε μαλ*** , με τρώει ο κώλος μου και δεν μπορώ να τον ξύσω "!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Αστειο δεν ειναι, αλλα προφανως ανηκει στα "παρατραγουδα"

Τετοια στην Αμερικη γινονται επι πολλακις σε καθημερινη βαση... Η ζωη των νεγρων στα γκετο ειναι πιο φτηνη απο πακετα τσιγαρα :getlost:

θειο επιστημονα του γκεττο.... 90% τα αμαξια τα κοβω δεξιοτιμονα... οποτε αγγλικα... οποτε την φαση την κοβω τζαμαικα...

μαλλον κανα κοτοπουλο του εκλεψε...

Link to comment
Share on other sites

θειο επιστημονα του γκεττο.... 90% τα αμαξια τα κοβω δεξιοτιμονα... οποτε αγγλικα... οποτε την φαση την κοβω τζαμαικα...

μαλλον κανα κοτοπουλο του εκλεψε...

Ν. Αφρική είναι: αν προσέξεις, κάποιος τραβάει βίντεο την οθόνη του σεκιουριτά, ο οποίος έχει κάποια bookmarks...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.