Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Η Πανάθα χάνει άλλο ένα ματς στην Ευρώπη και ο κόσμος αγανακτεί.Εισβάλλουν λοιπόν στα αποδυτήρια και τους κάνουν τόπι στο ξύλο.Τότε ο Κωνσταντίνου σκέφτεται μια ιδέα: θα φέρω στολή αστυνομικού στα αποδυτήρια,ώστε άμα ξαναγίνουν επεισόδια τη φοράω και φεύγω άνετα! Όντως ξαναγίνονται επεισόδια, ο Κωνσταντίνου φοράει γρήγορα τη στολή,κανείς δεν τον αναγνωρίζει και φεύγει.Όπως περπατάει στο δρόμο, του φωνάζει μια γριούλα: "Κωνσταντίνου παιδάκι μου, θα με περάσεις απέναντι;" Τρελαίνεται ο Μιχάλης.Καλά,εδώ ξέφυγα από τους οπαδούς που με βλέπουν συνέχεια , και με αναγνώρισε η γριά;

'Aλλη μέρα ξαναγίνονται επεισόδια και ο Κωνσταντίνου το σκάει με το γνωστό τρόπο,αλλά πέφτει πάλι πάνω στη γριά:

" Κωνσταντίνου παιδάκι μου θα με περάσεις απέναντι; "

Κόκαλο ο Μιχάλης! "Την επόμενη φορά θα την ρωτήσω πως με αναγνωρίζει", σκέφτεται.

Στα επόμενα επεισόδια την κοπανάει από τους οπαδούς, αλλά συναντάει πάλι τη γριά:

" Κωνσταντίνου παιδάκι μου,θα με περάσεις απέναντι; "

" Θα σε περάσω ρε γιαγιά αλλά πες μου κάτι:Εδώ δε με αναγνωρίζουν οι οπαδοί,εσύ πως με αναγνωρίζεις; "

Οπότε λέει η γριά:

" Πάψε ρε ηλίθιε,ο Μπασινάς είμαι. "

:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.