Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Το τεράστιο πετρελαιοφόρο διασχίζει τον ωκεανό. Το ταξίδι είναι πολυήμερο και στο τυπικά ανδρικό πλήρωμα υπάρχει αυτή τη φορά και μια γυναίκα. Η παρουσία της δεσποινίδας ασυνήθιστη καθώς είναι, έχει δημιουργήσει περίεργες καταστάσεις... Τις πρώτες μέρες όλα κυλάνε ήρεμα, ο αντρικός πληθυσμός ήρεμος κι ευγενικός. Τις επόμενες μέρες κάποιοι μικρό εκνευρισμοί. Έχει μπει η τρίτη εβδομάδα και τα πρώτα ...ξεσπάσματα προμηνύουν θύελλα... Την κατάσταση προσπαθεί να προλάβει ο πλοίαρχος. Μαζεύει τα αρσενικά μέλη του πληρώματος και τους λέει:

- Κύριοι, μετά από τόσες μέρες η κυρία αισθάνεται ανία και για να σας φύγει ο πειρασμός που είναι μόνη της αποφάσισα να τη φλερτάρω εγώ σαν πλοίαρχος.

"Τι είπες;", πετάγεται ο θερμόαιμος Ιταλός, "υπάρχει Ιταλός επάνω στο πλοίο και θα δοκιμάσει άλλος να φλερτάρει; Δεν θα είστε καλά!"

"Κύριοι, σας παρακαλώ", πετάγεται ο Γάλλος, "το φλερτ, ως γνωστόν, είναι ειδικότητα των Γάλλων."

Ο καβγάς δεν αργεί να ανάψει. Κάθε ένας, για τους δικούς του λόγους υποστηρίζει ότι το φλερτάρισμα είναι προσωπική του υπόθεση. Σ` όλο αυτό το διάστημα ο Έλληνας, αδιάφορος, μασουλάει πασατέμπο και αγναντεύει το πέλαγος. Εκνευρισμένος ο πλοίαρχος του φωνάζει:

- Εσύ δεν ενδιαφέρεσαι να φλερτάρεις την κυρία ή μήπως είσαι gay;

- Τι να σας πω κύριε πλοίαρχε, τρεις εβδομάδες τώρα την πηδ@ω... Αν θέλετε όμως, τη φλερτάρω κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

-Άγνωστος: Γεια έχεις αγόρι?

-Κορίτσι: Ναι ,ποιος είναι?

-Άγνωστος: Ο πατέρας σου..θα τα πούμε όταν έρθω σπίτι !

5' λεπτά αργότερα

-Άγνωστος: Γεια, έχεις αγόρι?

-Κορίτσι: Όχι, ποιος είναι?

-Άγνωστος: Το αγόρι σου και μόλις κατάλαβα ότι το κορίτσι μου ντρέπεται για μένα

-Κορίτσι: Όχι μωρό μου, νωρίτερα μου είχε στείλει ο πατέρας μου και τώρα νόμιζα αυτός μου έστειλε πάλι !

-Άγνωστος: Ο πατέρας σου είμαι πάλι, θα σε τακτοποιήσω όταν έρθω σπίτι !

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολυ στα τραγουδια κολαει αυτο το βιντεο αλλα το κουμπωνω εδω κυριως για το κομματι 1:35-2:02.

Ομολογουμένως το ειχα δει σε τερμα καμμενη φαση:hang3: και παιζει να γελαγα για κανα μισαωρο.Ειχαμε φτιαξει μια λουπα με το σημειο αυτο και την ειχαμε βαλει να παιζει συνεχεια για μπολικη ωρα:p

εχει φαση και σαν κομματακι btw

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6QksP2YIHjs]Droon - Cripplefight - YouTube[/ame]

ειδικα στο 1:59 τεραστιο σημειο:p

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Ένα απόγευμα στις δημόσιες τουαλέτες και καθώς κατουρούσε ένας μαύρος, βγαίνει δίπλα του ένας άσπρος και τον κοίταζε επίμονα στα γεννητικά του όργανα.

- "Τι κοιτάς έτσι;", του λέει ο μαύρος.

- "Κοιτάζω το τεράστιο όργανο σου... Μα πως είναι δυνατόν;", του λέει ο άσπρος. - "Αα, δεν είναι τίποτα, και εσύ μπορείς να αποκτήσεις τόσο μεγάλο με μια απλή μέθοδο.

Κάθε πρωί που θα μπαίνεις στο μπάνιο θα πηγαίνεις στην βρύση και θα "τον" χτυπάς με όλη σου την δύναμη επάνω.", λέει ο μαύρος. "Την άλλη εβδομάδα τα ξαναλέμε εδώ την ίδια ώρα." Πέρασε η εβδομάδα και όπως είχαν συμφωνήσει συναντιούνται ξανά στις τουαλέτες. Τον κοιτάζει ο μαύρος και ρωτάει: "Τι έγινε;"

"Κοίτα μόνος σου!", του λέει ο άσπρος και του "τον" δείχνει!

"Πολύ καλά", λέει ο μαύρος ", στο χρώμα τον πέτυχες αλλά για το μάκρος θα χρειαστείς καιρό ακόμα!" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.