Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Φτάνει ξένο καράβι στο Πειραιά. Φωνάζει ο λιμενάρχης στο ξένο μούτσο του πλοίου:

- "Πέτα τους κάβους ρε!"

Ο ξένος απαντά:

- "Γουατ;"

Και λέει ο λιμενάρχης:

- "Τους κάβους πέτα ρεεε. Να δέσουμε το καράβι."

Μούτσος: "Γουατ; Αι καντ αντερσταντ."

Λιμενάρχης: "Τους κάβους ρε μαλάκα. Θα φύγετε στα ανοιχτά."

Μούτσος: "Γουατ;"

Λιμενάρχης: "Ρε συ. Ντου γιου σπικ ινγκλισ;"

Μούτσος: "Yeah!!!"

Λιμενάρχης: "Ε τότε πέτα τους κάβους ρε μαλάκα!!"

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάει η δάσκαλα στην τάξη:

- Πως μπορούμε να χωρέσουμε 10 τρύπες μέσα σε μια;

Ησυχία στην τάξη, εκτός από τον Τοτό που φωνάζει "εγώ, εγώ, εγώ" με σηκωμένο το χέρι.

Προσπαθώντας η δασκάλα να αποφύγει τον Τοτό, ρωτάει ένα-ένα τα υπόλοιπα παιδάκια, από τα οποία κανένα δεν ξέρει την απάντηση, οπότε μην έχοντας ελπίδα δίνει τον λόγο στον Τοτό, ο οποίος λέει:

- Θα βάλουμε μια φλογέρα στον κώλο της Αννούλας κυρία!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την προσγείωση και το χειροκρότημα είναι so f@$%ing true :hehe:

Και με εκνέυρισε απίστευτα πολύ όταν το έκαναν κάτι πιτσιρικάδες από την ακαδημία ποδοσφαίρου της ΑΕΚ.

Σε όλο το (σύντομο) ταξίδι από την Κρήτη δεν σταμάτησαν να φωνάζουν και να παίζουν σαν νηπιαγωγείο μέσα στο αεροπλάνο.. Και δεν ήταν 10χρονα, ήταν 17-18 χρονών..

Το θυμάμαι τώρα και εκνευρίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Και με εκνέυρισε απίστευτα πολύ όταν το έκαναν κάτι πιτσιρικάδες από την ακαδημία ποδοσφαίρου της ΑΕΚ.

Σε όλο το (σύντομο) ταξίδι από την Κρήτη δεν σταμάτησαν να φωνάζουν και να παίζουν σαν νηπιαγωγείο μέσα στο αεροπλάνο.. Και δεν ήταν 10χρονα, ήταν 17-18 χρονών..

Το θυμάμαι τώρα και εκνευρίζομαι.

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν έχουμε βγάλει έναν παίκτη της προκοπής από της ακαδημίες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.