Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Όχι ακριβώς αδιάβαστο. Νομίζω μόνο μετά τον 5ο αιώνα είχαν και όχι δραχμή,αλλά τετράδραχμο , πεντάδραχμο. Σαν μονάδα δεν υπήρχε νομίζω.

Anyway , ας είχαν. Εμείς έχουμε ; lol

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το κάνανε συνέχεια δεν θα το έβαζα στα ανέκδοτα. :slap:

47710d1326839625-anekdota-asteia-kai-loipa-paratragouda-funlab-crazyu.jpg

Τα προϊόντα είναι out of stock εξ αρχής και μετά μπαίνει η μείωση! εκτός και αν κάνω λάθος! :p

Έχει και bonus μην φεύγετε!

Αρνητική έκπτωση!

47711d1326839980-anekdota-asteia-kai-loipa-paratragouda-funlab-crazyu2.jpg

post-188-1416075751,6277_thumb.jpg

post-188-1416075751,8098_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Μια παρέα Hell's Angels σερφάρουνε ακάθεκτοι στην Εθνική οδό με τις Harley Davidson τους. Ξαφνικά, πλησιάζοντας μια γέφυρα βλέπουνε μια νεαρή κοπέλα η οποία έμοιαζε ότι ετοιμαζόταν να πηδήξει στο κενό.

Σταματάνε όλοι γύρω γύρω της και την πλησιάζει ο "αρχηγός", ο οποίος παρατήρησε ότι η νεαρά τυχαίνει να είναι και μανούλι...

- Τι κάνεις εκεί κοπέλα μου;

- Δεν αντέχω άλλο, θέλω να τελειώσω την ζωή μου εδώ και τώρα!

- (προσπαθώντας να μην την τρομάξει) Κάτσε λίγο βρε κούκλα μου, να το συζητήσουμε λίγο. Είμαι 51 χρονών και είσαι από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει. Δε σου λέει τίποτα αυτό;

- Σας ευχαριστώ, αλλά η ζωή μου είναι πλυμμηρισμένη στην αδικία, δεν αντέχω άλλο.

- (κάνωντας μια τελευταία προσπάθεια να την πλησιάσει χωρίς να την τρομάξει) Καλά, αφού το έχεις πάρει απόφαση... Τουλάχιστον θα μου κάνεις μια χάρη; Θα ήθελες να κάνεις έναν γέρο άνθρωπο ευτυχισμένο με ένα φιλί;

- Οκ, ούτως ή άλλως μετά θα πηδήξω στο κενό...

Και ξεκαβαλάει το κάγκελο της γέφυρας, αρπάζει τον τύπο με τα τατουάζ, ενώ οι 25 φίλοι του είναι τριγύρω και κοιτάνε αποχαυνωμένοι και του δίνει ένα 3λεπτο γαλλικό φιλί και τον έχει κάνει πύραυλο!

Μισοζαλισμένος, της λέει:

- Είναι δυνατόν μια γυναικάρα σαν και σένα να μη μπορεί να είναι ευτυχισμένη; Γιατί κοπέλα μου θες να αυτοκτονήσεις;

- Γιατί οι γονείς μου με ξεγράψανε από γιο τους από τότε που άρχισα να ντύνομαι σαν γυναίκα...

Οι Αρχές έχουν υποψίες ότι το θύμα δεν έπεσε, αλλά σπρώχτηκε στο κενό...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πολλοι απο εσας δεν γνωριζετε, διαβαστε να μαθετε...

24ωρο: ΔΕΙΤΕ: Έκθεση ΠΑΟΚτσή μαθητή του 1986 με θέμα Χαρακτηρίστε τον Μέγα Αλέξανδρο!!!

Φωτογραφία του συντάκτη της έκθεσης:

0hb38.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.