Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Μου το εξηγείτε κι εμένα απλά; Δεν έχω δει ποτέ το Battlefield, δεν ξέρω πώς κάνει reload και δεν ξέρω τα sites που αναφέρονται στο τέλος. Το αστείο που είναι;

μου τα χαλάς γέροντα... xhamster ? Τι σόι site θα τόλμαγε να χρησιμοποιήσει το γράμμα x, και μάλιστα πρώτο??

Link to comment
Share on other sites

μου τα χαλάς γέροντα... xhamster ? Τι σόι site θα τόλμαγε να χρησιμοποιήσει το γράμμα x, και μάλιστα πρώτο??

Ουπς! Νόμιζα ήταν τίποτα σελίδες με πορωμένους με FPS Games ή downloads αρχειων...

Link to comment
Share on other sites

-Και τι βάζεις μέσα ρε μάστορα;

-ΤI BAZΩΩΩΩ???;;ΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΒΑΖΩ!!!!! ΘΕΩΔΟΡΙΔΗ, ΡΑΜΠΟ, ΚΑΛΟΠΟΥΛΟ, ΜΠΕΟ, ΓΚΑΓΚΑΤΣΗ, TΣΟΥΚΑΛΑ... ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΟ ΣΑΝΟ ΑΜΑ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΤΗΝ ΔΡΑΜΑ.. ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΟ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ!!!!! ΣΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ!!!!!!ΓΑΥΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ!!!!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙΙΙΙΙΙ!!!!!ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ!!!!.....

-Πιασε ενα μπαγιάτικο με στημένο πρωτάθλημα και ένα Εuropa Cup!!!!!!!

-ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ!!!!!!!!!!!ΟΝΕΙΡΟ ΖΟΥΝ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΑΤΕ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τις προσπάθειες που καταβάλει η κυβέρνηση είναι πασιφανής η έλλειψη συντονισμού τον τελευταίο μήνα. Η ιστορία θυμίζει αρκετά το εξής ανέκδοτο:

Μεγάλη παρέα αποφασίζει να καλέσει μερικές γυναίκες και να οργανώσει μια ερωτική συνεύρεση για να περάσει η ώρα χωρίς πολλά πολλά έξοδα... Μαζεύονται λοιπόν σε ένα μεγάλο σαλόνι και μετά τα απαραίτητα ποτάκια σβήνουν τα φώτα και αρχίζει η φάση η πολυφασική ... Σιγά-σιγά αρχίζουν να πέφτουν και οι πέοντες στα σκοτεινά. Ακούγονται βογγητά και διάφορα προβλεπόμενα για τέτοιες περιπτώσεις, όταν ξαφνικά κάποιος ανοίγει το φως:

«Ρε παιδιά, να οργανωθούμε...»

«Σβήσε το φως ρε!», του φωνάζουν οι υπόλοιποι που τους έκοψε πάνω στο καλύτερο.

Το σβήνει κι αυτός και το έργο συνεχίζεται... Πολλά βογγητά και τελειώματα αργότερα, ανάβει το φως ο ίδιος:

«Ρε παιδιά, να οργανωθούμε σας λέω...»

«Κλείσε το φως ρε παπάρααα!!», τον αποπαίρνουν ξανά οι άλλοι.

Τι να κάνει και αυτός, το ξανακλείνει... Η κατάσταση συνεχίζεται για πολλή ώρα ακόμα, μέχρι που αγανακτισμένος πια ξανανοίγει το φως:

«Ρε παιδιά, να οργανωθούμε, επιτέλους! Έχω φάει τρεις και δεν έχω ρίξει κανέναν!!»

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.