Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Κόρη:

- Μπαμπά, εχθές ένας νεαρός από το σχολείο, μου είπε κάτι που δεν το καταλαβαίνω.

Μου είπε ότι έχω καταπληκτικό σασί, δυο πανέμορφα αμορτισέρ και δυο φοβερούς προφυλακτήρες.

Τί εννοούσε;

Μπαμπάς:

- Να πεις στον νεαρό, ότι έτσι κι ανοίξει το καπό για να μετρήσει πόσο είναι το λάδι στη μηχανή, θα του "τσακίσω" την εξάτμιση!

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

αν βάζεις στο ίδιο καζάνι το χιουμοριστικό pedobear σχόλιο, με το ''μαξιλαροπόλεμο'' με τα χαρτόνια 2 άστεγων i rest my case

:rubik:

WHO ARE YOU TO DRAW THE LINE που λενε και στο χωριο μου.

Αλλοι γουσταρουν αστεια για χοντρους αλλοι οχι.

Αλλοι γουσταρουν ανεκδοτα θρησκευτικου περιοχομενου αλλοι προσβαλλονται τα πιστευω τους.

Αλλοι γουσταρουν αστεια που αφορουν τις φυλες τους κοσμου και αλλοι τα βρισκουν ρατσιστικα.

Aλοι γελασαν με την εικονα με τα χαρτοκουτα αλλοι οχι.

Αφαιρεσα την εικονα στο ποστ γιατι ειναι "αποτυχημενη καφριλα"

Αλλα ας δουμε μια ατακα γεματη επιτυχια και τακτ.

http://www.thelab.gr/1063163730-post2678.html

Move on.

Link to comment
Share on other sites

who am i to draw a line.....χμ....μάλλον δε κατανοείς τι διαφορά του ''λέω τη γνώμη μου για κάτι'' και του ''draw the line'' όπως πολύ άψογα κάνεις με το να λες :

Αλλα ας δουμε μια ατακα γεματη επιτυχια και τακτ. oh the irony

http://www.thelab.gr/1063163730-post2678.html

Move on. ( μισό να ζωγραφίσω μια γραμμή __________ )

δε ξέρω αν φταίει η οικονομική κρίση ή κάτι άλλο....αλλά βλέπω πολύ κόσμο τελευταία να αρπάζεται με το παραμικρό μην αντέχωντας την κριτική που του γίνεται.....opinions are like @ssholes και τα λοιπά...συμφωνώ......αλλά όταν γράφεις/λες κάτι να είσαι έτοιμος να δεχθείς κριτική (και όχι ειρωνεία)....δε νομίζω οτι κυκλοφορεί πουθένα ανάμεσά μας η αυθεντία είτε στο χιούμορ είτε σε οτιδήποτε άλλο.

και όχι...δε πάω να βάλω τον εαυτό μου στο απυρόβλητο.....αλλά καλύτερα να βουτάμε τη γλώσσα στο μυαλό πριν πούμε/γράψουμε κάτι.

το δικό μου σχόλιο δεν ήταν ειρωνικό. ήταν η άποψή μου περί αισθητικής από την εικόνα 2 άστεγων να κοπανιούνται με χαρτόνια και αυτός που έχει την τύχη να έχει κεραμίδι πάνω απο το κεφάλι του να κάθεται και να κοροιδεύει.

αντίθετα το δικό σου σχόλιο ήταν απλά ένα καρφί και τίποτα παραπάνω.

ας το τελειώσουμε εδώ γιατί θα επανέλθει ο τίτλος drama queen που τόσο εύκολα μου δίνουν σε τέτοιες περιπτώσεις.

ontopic

το ανάποδο της παιδικής πορνογραφίας :hehe:

Wonderful-photographs-of-funny-and-naughty-babies-2.jpg

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

αλλά όταν γράφεις/λες κάτι να είσαι έτοιμος να δεχθείς κριτική (και όχι ειρωνεία)....

Επειδή στηρίζεις αυτή τη πεποίθηση, ίσως χρειαστεί να γνωρίζεις πως η εν λόγω "ατάκα" πιθανότατα προκάλεσε αηδία σε άτομα του thelab. Το κοριτσάκι θα μπορούσε να είναι κόρη κάποιου εδώ μέσα.

Προσωπικά, το βρίσκω φυσιολογικό, σε ένα βαθμό, να διατυπώνονται "κάφρικα αστεία". Όμως σε προσεβλημένα άτομα μιας κοινότητας, πιστεύω η καλύτερη ανταπόκριση είναι εκείνη του Nephilim.

1304319_700b.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

not phunney.

Και εσύ έχεις σχολιάσει ανάρτηση άλλου αλλά δεν πέσαμε να σε φάμε. Δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένεις να σχολιάζεις κάθε έναν που δεν βρίσκει κατ' ανάγκη τέλειες τις αναρτήσεις σου και κάνει το λάθος να το αναφέρει. Διότι αν θυμάμαι καλά και εμένα μου την είπες επειδή έκανα το λάθος να σχολιάσω παλιότερα.

edit

σωστά θυμάμαι ότι είχες απαντήσει ειρωνικά

http://www.thelab.gr/1063152836-post1489.html

στον σχολιασμό μου για μια ανάρτησή σου που δεν με έβρισκε σύμφωνο ούτε ως προς το περιεχομενό της ούτε ως προς τον σχολιασμό σου

http://www.thelab.gr/1063152493-post1468.html

Είχα βάλει και like στο σχόλιό σου προς εμένα διότι το είχα δει χιουμοριστικά, αλλά εσύ τελικά μιλάς σοβαρά...........

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.