Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Κάθε χριστούγεννα, η ΕΡΤ, όταν παλιά δεν υπήρχαν τα ιδιωτικά κανάλια, έβαζε διάφορα προγράμματα με χαρτοπαιξία, μαγικά, τρυκς, κλπ. Ένα τρυκ με τράπουλα όμως, έχει μείνει χαραγμένο στο μυαλό μου. Τότε, το είχε κάνει άλλος, αυτός που έκανε το μέντορα του Steve McQueen στην ταινία "Ο Χαρτοπαίκτης" (The Cincinnati Kid)

Το είχα αναφέρει νομίζω σε ένα πρόσφατο ποστ που έλεγε για τρυκ με τράπουλα, "Μια Χριστουγεννιάτικη Ιστορία" ή κάπως έτσι. Δείτε το.

[ame]

[/ame]
Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ 2012

Τρίγωνα κάλαντα

σκόρπισαν παντού

κάθε ΔΕΚΟ και φωλιά,

του doctor Δ.Ν.Τ.

Τρίγωνα κάλαντα

μες τη γειτονιά,

φέτος δεν θα πάρει

σύνταξη, ούτε η γιαγιά.

Μέτρα γιορτινά

θα''ρθουνε ζεστά,

με πολλή αγάπη,

απ''την τροϊκα.

Δ.Ν.Τ, Δ.Ν.Τ

ήρθες ξαφνικά,

τέλειωσε το πάρτυ

μας πήρες τα βρακιά.... ♥

Έτσι όπως έχει διαμορφωθεί η κατάσταση, δε θα λέμε πια καλό μήνα. Θα

λέμε, άσε να μπει με το καλό ο μήνας και βλέπουμε…

Υγεία, Αγάπη, μουσικάρες, και Καλή Λευτεριά ♥ 10€

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χριστούγεννα, η ΕΡΤ, όταν παλιά δεν υπήρχαν τα ιδιωτικά κανάλια, έβαζε διάφορα προγράμματα με χαρτοπαιξία, μαγικά, τρυκς, κλπ. Ένα τρυκ με τράπουλα όμως, έχει μείνει χαραγμένο στο μυαλό μου. Τότε, το είχε κάνει άλλος, αυτός που έκανε το μέντορα του Steve McQueen στην ταινία "Ο Χαρτοπαίκτης" (The Cincinnati Kid)

Το είχα αναφέρει νομίζω σε ένα πρόσφατο ποστ που έλεγε για τρυκ με τράπουλα, "Μια Χριστουγεννιάτικη Ιστορία" ή κάπως έτσι. Δείτε το.

Στο τελος εχει τη φατσα "ε δεν εκανα κ τιποτα το ιδιαιτερο"

ο σπαστικος.....:wall:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.