Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

wizard θα σε ρωτούσα τώρα αν ήσουν ΛΟΚ γιατί μας τα μάθανε και σε μας στο ορεινό

καλη μαγκιά να ξέρεις απο κόμπους

Ήμανε κι εκεί, αλεξίπτωτα. Αλλά μάλλον εγώ τους έδειχνα κόμπους παρά αυτοί... Πολύ περιορισμένη γνώση και από ότι κατάλαβα είχε να κάνει με τον λοχαγό που δίδασκε αν είχε ασχοληθεί ή όχι

Σου βγαίνει λίγο η πίστη να τους μάθεις στους προσκόπους

Μπα... παιχνίδι :) Κάποιους τους κάνω ακόμα με κλειστά μάτια.

Link to comment
Share on other sites

Ήμανε κι εκεί, αλεξίπτωτα. Αλλά μάλλον εγώ τους έδειχνα κόμπους παρά αυτοί... Πολύ περιορισμένη γνώση και από ότι κατάλαβα είχε να κάνει με τον λοχαγό που δίδασκε αν είχε ασχοληθεί ή όχι

Επιλοχίας σε εμας τους έδειχνε πολύ μάχιμος ήξερε τα πάντα

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα !

Λέει στον μπάρμαν

-Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί! Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες μουν***ς !

Αφήνει 200 ευρώ ,παίρνει τις γκόμενες και φεύγει...

Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας

Αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ...

Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει

-Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε ,σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες μ****** και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο...

-Κοίταξε Τάκη, του λέει ο τύπος

Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι.

Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες.

To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά...

Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες...

-Και το τρίτο ; τον ρωτάει ο μπάρμαν

-Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί...

ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ Μ@Λ@ΚΑ !!!

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.