Jump to content




DJD

Recommended Posts

E εντάξει, πρεπει να απολύσουν όλους τους χημικούς της Vapona.. Ανοιχτή πόρτα, με ένα φιδάκι στην εισοδο και ενα υγρο μεσα, και μπηκανε 2 διμοιρίες κουνούπια.. Κλειστή πόρτα, έχω μαστουρώσει κανονικότατα από το φιδάκι και το υγρό, και τα κουνούπια αράζουν πάνω από το υγρό...

εδιτ

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

λόγο του double play wind έχω 10€ έκπτωση στο κινητό. ρωτάω σε κατάστημα για αλλαγή προγράμματος αν χάσω τα 10 € έκπτωση και μου λένε "ναι, από τα 10 θα πας στα 5".

Ρωτάω στο 1260 (εξ. πελατών) και μου λένε ότι δεν θα επηρεαστεί η έκπτωση.

:rant:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί το λες με τόσο ενθουσιασμό? :hehe:

Στα μέρη μου, μπεκροκανάτα λέμε τον άνθρωπο, όχι το φλασκί που κουβαλάει :p

ο άνθρωπος απο το σκεύος πήρε το όνομα του :p ενθουσιασμός γιατί μου αρέσει και γιατί το πόσταρα υπό την επήρεια ρετσίνας

Link to comment
Share on other sites

kudos στην Κα Λουκά που διέκοψε το δελτίο ειδήσεων του megachanele ακόμα μια φορά :hehe:

\givethemhell baby :happy2:

Πωπω.. ΟΤΙ και να συμβεί, "Έχουμε κάποιο πρόβλημα στην σύνδεση μας".

ΕΛΕΟΣ, πες μωρή, "Α , είναι και η κυρία Λουκά εκεί", μην ανησυχείς, δεν θα κάνεις έτσι αντικυβερνητική προπαγάνδα.

Link to comment
Share on other sites

Από τον ΑΝΤ1 έχει μια από τις αγαπημένες μου ταινίες

Airplane! (1980) - IMDb

:D

`

Μη βλέπετε TV ρεεε!!!

Η ταινία είναι wide 16:9 και τα "καλά παιδιά" στο κανάλι έχουν βάλει την 4:3 εκδοχή, εν έτη 2013 που σχεδόν όλοι έχουν wide TV.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!:jester:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.