Jump to content




DJD

Recommended Posts

H στιγμή που συνειδητοποιείς ότι τα λεφτά που έχεις φτάνουν για την ασφάλεια, το service, και ένα σουβλάκι.

Διακοπές δεν βλέπω ούτε στον ύπνο μου.

Δουλειά, samaras success story.

tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400.jpg

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1y6smkh6c-0]Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ft. John Martin - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

ποιο baygon? Συνεργείο κάλεσα. Ερχεται Παρασκευή :woot:

Εύχομαι μέχρι τότε να μη δω ούτε αυτή αλλά ούτε τις κολλητές της!!!!!

δεν με ρωτησες να σου συστησω τον απολυτο εξολοθρευτη!

το παλικαρι περαν του οτι σου δινει και tips περι συμπεριφορας των αντιπαθητικων αυτων εντομων

ειναι απλα απολαυση να τον βλεπεις να προσπαθει να βρει δια της ακοης (εαν τυχον εχεις υποψια για φωλια)

ή να μυριζει σκουπιδακια και μικρα μαυρακια για τυχον περιτωματα τους

το τι ιστοριες εχει να σου πει για γνωστα μαγαζια (ποταδικα, φαγαδικα κτλ) ειναι αλλο πραγμα...

α και φυσικα μετα απο τις επισκεψεις του μαζευεις μονο κουφαρια πλεον

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι όταν ήμουν φοιτητής είχα μια πλαστική κατσαρίδα πάνω μου και σε άσχετες στιγμές την πέταγα πάνω στο τραπέζι στο κυλικείο που καθόμασταν για καφέ. Αξία ανεκτίμητη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα βρε ότι είμαι κατά είπα ότι δεν χρησιμοποιώ. Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως και ατομική βόμβα θα ρίξω στο σπίτι για να μη ξαναδω κατσαρίδα :shout:(λένε ότι θα γλυτώσουν σε πυρηνικό πόλεμο, οπότε μάλλον ατυχές το σχήμα λόγου :p)

Συμφωνα με τις μετρησεις μου, μια πυρινικη των 100 γραμμαριων θα κανει σκονη το διαμερισμα σου μονο.

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα Lab!:)

Να είστε σε εγρήγορση γιατί το video μπορεί να λογοκριθεί!

Μεταβείτε στη συχνότητα του 902 όπου έχετε και 22sec. θέασης μέχρι να διακοπεί το σήμα.:p

hint: το νούμερο 22 εμφανίζεται αιφνιδίως στο video για να μην ξεχαστείτε.

No.png

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
ಠ_ಠ
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι όταν ήμουν φοιτητής είχα μια πλαστική κατσαρίδα πάνω μου και σε άσχετες στιγμές την πέταγα πάνω στο τραπέζι στο κυλικείο που καθόμασταν για καφέ. Αξία ανεκτίμητη :hehe:

τις βρισκεις ακομα και τωρα απο ebay... παντα εχω μια μαζι μου :p

Link to comment
Share on other sites

δεν με ρωτησες να σου συστησω τον απολυτο εξολοθρευτη!

το παλικαρι περαν του οτι σου δινει και tips περι συμπεριφορας των αντιπαθητικων αυτων εντομων

ειναι απλα απολαυση να τον βλεπεις να προσπαθει να βρει δια της ακοης (εαν τυχον εχεις υποψια για φωλια)

ή να μυριζει σκουπιδακια και μικρα μαυρακια για τυχον περιτωματα τους

το τι ιστοριες εχει να σου πει για γνωστα μαγαζια (ποταδικα, φαγαδικα κτλ) ειναι αλλο πραγμα...

α και φυσικα μετα απο τις επισκεψεις του μαζευεις μονο κουφαρια πλεον

Το τυπάκι που λες κάνει απολυμάνσεις και το συνεργείο είναι από Κυψέλη μεριά ? Αν ναι, παίζει να τον έχω γνωρίσει...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.