Jump to content




DJD

Recommended Posts

γνωστο-τα-το μέλος του φόρουμ που διαμένει στο εξωτερικό,θα πάρει master όταν η ducati (το'ψαξα μην κοιτας το google) βγάλει τρίκυκλο :pleasantry:

:pGoogle Αποτελέσματα Eικόνων για http://www.nycscootering.com/wp-content/uploads/2011/08/ducati-muletto.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] καλά πλατσουρίσματα αύριο και γέμισε και κανένα κουβαδάκι και για μας.:p

Επί τη ευκαιρία αυτό είναι της εποχής μου, και ταιριάζει για δύο λόγους:

-Είναι πολτιστικό αρχείο της πάλε ποτέ ΕΡΤ

-Ο Σάκης Μπουλάς λένε ότι παλεύει για τη ζωή του τις τελευταίες ημέρες, περαστικά στον άνθρωπο.

[ame]

[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα και εγω αιτηση σε forthnet

Απεριοριστα αστικα υπεραστικα προς ολους

12 ωρες κινητα

Nova starter pack

24αρι ιντερνετ(να δουμε τι πιανει αυτο)

με 29,90

και 35 ενεργοποιηση και 49 αποκωδικοποιητης

εν τω μεταξυ τι μουφα modem ειναι αυτο που δινουν??technicolor...απο τη nyan.cat το παιρνουν?

εγώ που έχω το 1play είμαι ευχαριστημένος. στα 19 συγχρονίζω

Link to comment
Share on other sites

Αύριο μετά τις 11 το πρωί θα είμαι στο μικρό Καβούρι για μπάνιο. Άμα περάσει κανένας Labίτης, να έρθει να με βρει, να δει και το κάρο από κοντά! Κάτω από τη μωβ ομπρέλα θα είμαι, δεξιά από το beach bar. (3-2-1 incoming για το χρώμα!!)

kqtve8x

Link to comment
Share on other sites

Φορητότητα Forthnet - > HOL.

Με το καλημέρα upload 1020 - > 840 download 17800 - > 14200. YouTube από mobile μπας και δω τίποτα.

Rant and mpinelik mode on.

Ouch! Εγώ έχω ζητήσει φορητότητα από HOL σε Forthnet, για να δούμε :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.