Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τρακαραν 2 αμαξια. Στο ενα ηταν πιτσιρικαδες και σηκωθηκαν και εφυγαν.

Τα αμαξια στραπατσαριστηκαν. Τα μπασταρδα δεν ασχοληθηκαν καν αν ειναι καλα ο αλλος.

Που παλι καλα,καλα ειναι ευτυχως.

Link to comment
Share on other sites

στις 13:24; μαινγκοτ,εδώ άλλοι έχουν φάει μεσημεριανό και το'χουν χωνέψει κιόλας :D

edit:3 μέρες εκτός σέλας.τλχ έρχεται 3ημερο

Άλλοι πάνε να κοιμηθούν μετά από 10,5 ώρες δουλειά μαμώ την αλλαγή ώρας στο Αμέρικα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έπεσε η παραγγελία για το dream pc... Νομίζω από τις 20/1 είμαι χωρίς... και πολύ άντεξα...

Ζαχο πες μας κι αλλα!

γινε λιγο πιο αναλυτικος βρε αδερφακι μου

λογω περιοχης να υποθεσω οτι θα παιξεις passive στο μπαλκονι ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Ζαχο πες μας κι αλλα!

γινε λιγο πιο αναλυτικος βρε αδερφακι μου

λογω περιοχης να υποθεσω οτι θα παιξεις passive στο μπαλκονι ετσι?

XAXAXAXA, ναι μάλλον για passive με βλέπω...

Το συστηματάκι είναι καλό νομίζω...τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα. Παιχνίδια ΔΕΝ θα παίζει οπότε θα αποτελείται από:

Corsair Obsidian 650D

Asus P8Z77 Workstation

Intel Core i7-3770K

Asus GT630 2GB Silent

4x8GB Corsair Vengeane LP 1600MHz

Corsair AX760

2xVector 256GB RAID0

4x4TB Seagate Baraccuda RAID5

Noctua NHD14

Link to comment
Share on other sites

Thank you. Για τη δουλίτσα που αγοράστηκε (reviews SSD) νομίζω θα τα φέρει βόλτα.

Για αρχή θα δοκιμαστούν οι 2 vectors 256GB και στη συνέχεια 2 840PRO 256αρηδες.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω, η Dell δεν ξεχωρίζει καινούριες-refurbished στα κομμάτια αντικατάστασης. Δε λέω ότι χάθηκε ο κόσμος, απλά πάνω που είχα ξαναφτιάξει το desktop και έλεγα ότι θα αρχίσω να την απολαμβάνω, πουφ...

Ιδανική στιγμή, αν είναι να χαλάσει, είναι τα 2.5 χρόνια. Να την έχεις χορτάσει, αλλά να είναι ακόμη εντός εγγύησης. :)

Η χειροτερη ειναι. Η δικη μου 2209 εμφανισε σκιες λιγο πριν την ληξη της εγγυησης (περα απο κατι κολλημενα πιξελς). Η εγγυηση δεν ανανεωνεται, και ειμαι απο το καλοκαιρι με οθονη αντικαταστασης (2η, γιατι η πρωτη που εστειλαν ηταν DOA) εκτος εγγυησης πλεον, η οποια μολις εμφανισε 2 σκιες-κουκκιδες στο πανω μερος (στο πρασινο χρωμα μονο). Τωρα τρεμω μην εμφανισει οπως η αλλη σκιες και αλλου.

Η λογικη μου ειναι, οτι θα ηταν καλυτερα οτι βγαλει να το βγαλει εξαρχης (οπως η δικη σου) και μετα να εχεις ησυχο το κεφαλι σου, παρα να εχω το αγχος οτι μπορει να παθει κατι στο ακυρο μετα απο καιρο, και ακομα χειροτερα, εκτος εγγυησης.

Θα το σκεφτω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ πριν αγορασω παλι dell. Ναι, κορυφαια υποστηριξη (2 οθονες μεσα σε 2 μερες χωρις να κουνηθω απο το σπιτι) αλλα για 3 χρονια μονο. Να το βρασω αν μετα το περας της η οθονη μου θα βγαλει προβλημα. Ειναι απαραδεκτο. Εχω μια φτηνη LG 10 χρονια και δεν εχει κανει κιχ. Ελεος δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.