Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πλέον μετά από 5 χρόνια ούτε μου λείπει, ούτε το ψάχνω. Καλά τσακίδια και 3*365*5=5475 € στη τσέπη ;)

χμμμμ εννοεις οτι εκανες 5 πακετα των 3€ ή 3 πακετα των 5€? γιατι πριν 5+ τα τσιγαρα δεν ειχαν 5€ οποτε λες ψεματα!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεμ μου λειπει ιδιαιτερα το τσιγαρο.

Αυτο που ισως μου λειπει ειναι η "διαδικασια"

Αλλος ενας μηνας να περασει κι εχω φυγει να παρω το sirrus και θα φυγουν κι τα 6κιλα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεμ μου λειπει ιδιαιτερα το τσιγαρο.

Αυτο που ισως μου λειπει ειναι η "διαδικασια"

Αλλος ενας μηνας να περασει κι εχω φυγει να παρω το sirrus και θα φυγουν κι τα 6κιλα.

sirrus <3

Link to comment
Share on other sites

μπηκε ο godzilla σε ιπταμενη μορφη παλι...

edit μπαστακωθηκε στο ταβανι -.-

ανοιγω παραθυρα οταν τον κυνηγαω να με βλεπουν οι τριγυρω μπας και με τραβηξουν βιντεο

και γινω γνωστος μεσω youtube και ξεκινησω καμπανια save jiohkor 2013 και γλιτωσω απο τον...άλλον....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μαζι με τον αστρολαβο ψαχνουμε αλλον εναν να ντυθουμε παγκαλος το σουκου.

Οποιος θελει λεει σε μενα. Εγω θα μαι τα ποδια και θα πρεπει να σας κουβαλαω.

Ετσι θα παρω λεει ο ... αλλος εξοδο απο την απομονωση του λαμπη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μαζι με τον αστρολαβο ψαχνουμε αλλον εναν να ντυθουμε παγκαλος το σουκου.

Οποιος θελει λεει σε μενα. Εγω θα μαι τα ποδια και θα πρεπει να σας κουβαλαω.

Ετσι θα παρω λεει ο ... αλλος εξοδο απο την απομονωση του λαμπη.

Αν πρέπει εσύ να κουβαλήσεις τον Αστρολάβο και άλλο έναν, θα πληρώσω οποιονδήποτε άνω τον 100 κιλών να δεχτεί την πρόσκληση σου.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ καποτε εγραφες αγιος δημητριος και ο αλλος φαληριωτης ειναι το χετε κανει εταιρεια πως την ειδατεε αθηνα και αμστερνταμ ναουμε;;;

και stalker εκτος απο αιχμάλωτος?

ατσα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.