Jump to content




DJD

Recommended Posts

Συναχομενομπουκομένος, και 2 deadlines ασκήσεων την Κυριακή και την Δευτέρα.. Κακό..

Πάω για Otrivin και αναλγητικά.

Τα comptrex cold (τα πέρνουνε λέει στον στρατό) τι κάνουνε? Να τα προτιμήσω αν έχουν? Είναι επικίνδυνα?

Αντιϊσταμινικό + αντιβηχικό + αποσυμφορητικό + αναλγητικό.

(Pseudoephedrine hydrochloride, Paracetamol, Dexchlorpheniramine maleate)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4482]LevelOne[/MENTION]....

Xθες απόγευμα γυρνώντας σπίτι είδα στο router όλα τα λαμπάκια αναμένα!!! Η χαρά είναι ενείπωτη...7 μέρες μετά είδαμε το φως το αληθινό!! Άλαλα τα χείλη των ασεβών...Ο θεός είναι μεγάλος...δεν υπάρχει άλλος!!!

Άναψε στο ρούτερ το λιαμπιόνι,

μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι :p

Link to comment
Share on other sites

Αντιϊσταμινικό + αντιβηχικό + αποσυμφορητικό + αναλγητικό.

(Pseudoephedrine hydrochloride, Paracetamol, Dexchlorpheniramine maleate)

Πως είναι το αντισταμινικό στα Αγγλικά? :p (Επειδή παίρνω από αυτά να της τα πω να μην τα μπλέξω, να συννενοηθώ)

Link to comment
Share on other sites

Συναχομενομπουκομένος, και 2 deadlines ασκήσεων την Κυριακή και την Δευτέρα.. Κακό..

Πάω για Otrivin και αναλγητικά.

Τα comptrex cold (τα πέρνουνε λέει στον στρατό) τι κάνουνε? Να τα προτιμήσω αν έχουν? Είναι επικίνδυνα?

Να αποφεύγεις τις πολλές χημείες, και να εμπιστεύεσαι τις κλασσικές θεραπείες.

:p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cTC3oc40Sos]how to cure "headache" in Africa !!! (only in Africa) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Comtrex cold αν εχεις και πυρετο.

Κανει το πονσταν να μοιαζει καραμελα..

Αν κοιμηθεις στο καπακι ριχνεις τον ιδρωτα (εγω αλλαζα μπλουζες μετα).

Ημουν με αμυγδαλιτιδα τις προαλλες..Ουτε να φαω ουτε να κοιμηθω μπορουσα..

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι δε μπορούν να σταματήσουν το αυτοκίνητό τους πίσω από τη διάβαση. Μετά θα φταίω εγώ αν περπατήσω πάνω στο καπό; :rant:

Αφου σταματανε μη μιλας καθολου και προχωρα.

Ο κοσμος εχει πολλα ψυχολογικα, ποτε δεν ξερεις τι θα γινει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αγοράζω κάτι βιταμίνες β12 λόγο έλλειψης και πάει 17 ευρώ οι 30 κάψουλες. Κοίταξα λίγο τις τιμές στο εξωτερικό και φρίκαρα, αν είναι δυνατόν. μαζί με τα μεταφορικά απο Αμερική μου βγαίνει το 1/4 της τιμής ανα κάψουλα.....

Link to comment
Share on other sites

παλι με σταματησαν οι Διας, και τους τρολλαρα, καταλαθος, εδωσαν το διπλωμα του αδερφου μου, που ηταν στο αμαξι, τα εχω σε ιδια θηκη.

κοιτουσε μια εμενα μια την φωτογραφια! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.