Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το φυσάω και δεν κρυώνει...

Πλήρωσα στον Γερμανό (επειδή το χρειάζομαι άμεσα) ένα καλώδιο micro usb to usb 9.90 γιούργια.

Για να πνίξω τον πόνο μου έφτιαξα ένα τεράστιο σπιτικό ''βρώμικο'' με λουκάνικο, τυριά, ρώσικη, μουστάρδες, πατάτες κτλ.:)

Πάντως φάρμακο για την ψυχή ο συνδυασμός λουκάνικο-coca cola!:p

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό μου ημερολόγιο: 7η ημέρα χωρίς ιντερνέ (το τηλέφωνο πλέον με αφήνει απαθή). Δεν ξερω τι μπορεί να εχω κάνει για να αξίζω κατι τέτοιο.

Αναγκάστηκα και μίλησα στο δρομο σε δυο φίλους που έχω στο facebook και με στραβοκοίταξαν οταν τους έκανα poke. Φάνηκαν επίσης σαν να μην με γνωρίζουν ιδιαίτερα, αν και πρέπει να μου έχει στείλει ο καθένας τους πάνω απο 400 αιτήματα στο Farmville.

Δεν ξέρω τι μου ξημερώνει η αυριανή ημέρα, πάντως εχω χάσει κάθε ελπίδα. Πριν λίγο άναψε το λαμπάκι της DSL στο router, μονο για να ξανασβήσει μετα απο λίγα δευτερόλεπτα. Δεν ξέρω αν ειναι η ελπίδα που αχνοφαίνεται στο βάθος ή το παιχνίδι κάποιου διεστραμμένου σαδιστικού μυαλού που του αρέσει να βλέπει ανθρώπους να υποφέρουν.

Μαθαίνω απο την τηλεόραση (!) και το ραδιόφωνο (!) οτι υπάρχει και άλλος κόσμος που αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα με εμένα και σκέφτομαι σοβαρά να ιδρύσω μια ΜΚΟ για την προστασία της ανθρώπινης προσωπικότητας στους ΑΕΚΘΧΙ (Ανθρωπους Ενος Κατώτερου Θεού Χωρίς Ιντερνέ).

Φοβάμαι οτι δεν θα έχει καλη κατάληξη παντως αυτη η ιστορία...

(συνεχίζεται, γαμω το κέρατο γαμώ).

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό μου ημερολόγιο: 7η ημέρα χωρίς ιντερνέ (το τηλέφωνο πλέον με αφήνει απαθή). Δεν ξερω τι μπορεί να εχω κάνει για να αξίζω κατι τέτοιο.

Αναγκάστηκα και μίλησα στο δρομο σε δυο φίλους που έχω στο facebook και με στραβοκοίταξαν οταν τους έκανα poke. Φάνηκαν επίσης σαν να μην με γνωρίζουν ιδιαίτερα, αν και πρέπει να μου έχει στείλει ο καθένας τους πάνω απο 400 αιτήματα στο Farmville.

Δεν ξέρω τι μου ξημερώνει η αυριανή ημέρα, πάντως εχω χάσει κάθε ελπίδα. Πριν λίγο άναψε το λαμπάκι της DSL στο router, μονο για να ξανασβήσει μετα απο λίγα δευτερόλεπτα. Δεν ξέρω αν ειναι η ελπίδα που αχνοφαίνεται στο βάθος ή το παιχνίδι κάποιου διεστραμμένου σαδιστικού μυαλού που του αρέσει να βλέπει ανθρώπους να υποφέρουν.

Μαθαίνω απο την τηλεόραση (!) και το ραδιόφωνο (!) οτι υπάρχει και άλλος κόσμος που αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα με εμένα και σκέφτομαι σοβαρά να ιδρύσω μια ΜΚΟ για την προστασία της ανθρώπινης προσωπικότητας στους ΑΕΚΘΧΙ (Ανθρωπους Ενος Κατώτερου Θεού Χωρίς Ιντερνέ).

Φοβάμαι οτι δεν θα έχει καλη κατάληξη παντως αυτη η ιστορία...

(συνεχίζεται, γαμω το κέρατο γαμώ).

Μητσο να ερθω να σε τραβαω amateur ασπρομαυρο βιντεο

να ανεβασουμε κατι τετοιο?

(σε θελω αδυνατισμενο/κομμενο , με θλιμμενες mirroρed ποζες στη βιτρινα,

απλανες βλεμμα στο ρουτερ, μισοαδεια μπουκαλια Jack στο γραφειο,

ναρκαλιευτης σε XP και αλλα τετοια καταθλιπτικα και δακρυβρεχτα ενσταντανε,)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Q34z5dCmC4M]Μητσος: ευρυζωνικη ματαιοτητα[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μητσο να ερθω να σε τραβαω amateur ασπρομαυρο βιντεο

να ανεβασουμε κατι τετοιο?

(σε θελω αδυνατισμενο/κομμενο , με θλιμμενες mirroρed ποζες στη βιτρινα,

απλανες βλεμμα στο ρουτερ, μισοαδεια μπουκαλια Jack στο γραφειο,

ναρκαλιευτης σε XP και αλλα τετοια καταθλιπτικα και δακρυβρεχτα ενσταντανε,)

Έχω μια λευκή γάτα αν σου κάνει.

Μόλις τελειώσετε τα γυρίσματα και τον επιστρέψετε, θέλω ένα κωρ αϊ ναϊν.

Άντε να κρατάω και την cam μη λέτε ότι δεν πρόσφερα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγώ ήμουν 1 μήνα χωρίς και σήμερα με σύνδεσαν. συγχρονισμός στα 3300 αλλα μου είπαν πως ότι σύνδεσαν σήμερα έτσι πάει και ότι μάλλον έχει η forthnet κάποιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4482]LevelOne[/MENTION]....

Xθες απόγευμα γυρνώντας σπίτι είδα στο router όλα τα λαμπάκια αναμένα!!! Η χαρά είναι ενείπωτη...7 μέρες μετά είδαμε το φως το αληθινό!! Άλαλα τα χείλη των ασεβών...Ο θεός είναι μεγάλος...δεν υπάρχει άλλος!!!

Link to comment
Share on other sites

Συναχομενομπουκομένος, και 2 deadlines ασκήσεων την Κυριακή και την Δευτέρα.. Κακό..

Πάω για Otrivin και αναλγητικά.

Τα comptrex cold (τα πέρνουνε λέει στον στρατό) τι κάνουνε? Να τα προτιμήσω αν έχουν? Είναι επικίνδυνα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίρνω Claritin D προς το παρόν, ένα το πρωί ένα το βράδυ. Ή μπορείς να πάρεις και Panadol Cold & Flu, αλλά νομίζω λέει για ενήλικες ότι είναι 2 χάπια το πρωί και 2 το βράδυ. Ρώτα το φαρμακοποιό σου :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.