Jump to content




DJD

Recommended Posts

α) Δεν βοηθάμε Βολιώτες

β) Αν το bold το άκουσες από έγκυρη πηγή, τι ρωτάς; :p

α) Σαλονικιός είμαι

β) Η πηγή που μου το πε τις προάλλες με έβαλε να ταξιδέψω

τη μισή Ελλάδα για να βάλω μια υπογραφή ενώ έμαθα (αργό-

τερα) πως αυτή την υπογραφή θα μπορούσα να τη βάλω στο

ΚΕΠ της περιοχής μου, γι' αυτό ρωτάω και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Guys το βιβλιάριο για να μου το αναθεωρήσουν πρέπει να πάω όπως

και δήποτε στο μέρος που υπάγομαι; Πχ άμα είμαι Θεσσαλονίκη και

υπάγομαι στο Βόλο δε μπορώ να το κάνω Θεσσαλονίκη;

Κανονικά θα πρέπει να σου έχουν ταχυδρομήσει το αυτοκόλλητο που βεβαιώνει τη θεώρηση είτε στη διεύθυνση κατοικίας σου είτε στον εργοδότη σου. Αν δεν έχουν περαστεί ακόμη τα ένσημα και θες να πας να το θεωρήσεις με σύμβαση και βεβαίωση εργοδότη, λογικά μπορείς να κάνεις αίτηση στη Θεσ/νίκη και να τα προωθήσουν υπηρεσιακά στο Βόλο για διεκπεραίωση.

Πάντως, όλοι στο ίδιο μηχανογραφικό σύστημα έχουν πρόσβαση. Απλά δε θέλουν να κάνουν τη δουλειά των άλλων - με την κάλυψη και της διοίκησης.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είσαι logged in όταν βλέπεις σειρά;

Πρώτον βαριέμαι να βγαίνω offline σε GMail, Skype και Facebook. Στα δύο πρώτα μπαίνει αυτόματα away. Και δεύτερον εδώ μου μίλησε άτομο που είχε να μου μιλήσει 2.5 χρόνια. Τι να κάνει το offline. Σύμφωνα με το νόμο του Μέρφι, αν δε με έβρισκε online θα με έπαιρνε τηλέφωνο. Τρις χειρότερο. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, το 3G της vodafone με στικάκι τι ταχύτητες θα έπρεπε να πιάνει; Είμαι εδώ και μια ώρα και προσπαθώ να σερφάρω με 40kbps! Δεν μπορώ να βρω και τα FAQs να δω και τι ρυθμίσεις μπορεί να χρειάζεται να αλλάξω για να μην είμαι με GPRS.

Η μετακόμιση είναι άτιμο πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, το 3G της vodafone με στικάκι τι ταχύτητες θα έπρεπε να πιάνει; Είμαι εδώ και μια ώρα και προσπαθώ να σερφάρω με 40kbps! Δεν μπορώ να βρω και τα FAQs να δω και τι ρυθμίσεις μπορεί να χρειάζεται να αλλάξω για να μην είμαι με GPRS.

Η μετακόμιση είναι άτιμο πράγμα...

εγώ σύνδεσα το κινητό με το pc και δουλεύω με τα mb της cosmote

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η χώρα όποτε έχει να κάνει με δημόσιο ή και μερικές ιδιωτικές εταιρίες και δουλειές πάντα μα πάντα είναι βαλτή να μου βγάλει τον καρκίνο...

Συγχαρητήρια ζώα εκεί στην Εθνική Τράπεζα... ούτε μια δουλειά τυπική και τυποποιημένη παγκοσμίως δεν μπορείτε να κάνετε μαμώ την αχρηστεία σας.

Να σας ευχηθώ καλή ανεργία ή γίνομαι πολύ κακός με την τεμπελο-ασχετοσυνάτη πάρτη σας ?

Δεν απέχω πολύ από το να πάρω το baseball bat...

FTOY SAS.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.