Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αρχίζει η εξεταστική σήμερα :/

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Σήμερα ξεκίνησε καινούργια περίοδος εδώ.. Μπόνους, στην προηγούμενη περίοδο δεν είχα εξέταση μαθήματος :)

Link to comment
Share on other sites

του αλλουνου του ηρθε μετα απο 20 μερες να δοκιμασει την οθονη και να δει οτι δεν φτανει το καλωδιο της καμερας...

και θα ειμαι γω ο κακος αν του πω οτι 20 μερες μετα κρατα τη και βγαλε ακρη :hang2:

Link to comment
Share on other sites

μου πηρε ενας οθονη απο λαπτοπ(ενω προηγουμενως την ειχε παρει αλλος και στη μια μερα μου την επεστρεψε γιατι δεν του εκανε τελικα) και μετα απο 20 μερες του ηρθε να τη δοκιμασει και διαπιστωσε οτι το καλωδιο της καμερας που παει στη μητρικη δε φτανει(για τη χρηση που τη θελει αυτος) και θελει να την επιστρεψει...

Link to comment
Share on other sites

μου πηρε ενας οθονη απο λαπτοπ(ενω προηγουμενως την ειχε παρει αλλος και στη μια μερα μου την επεστρεψε γιατι δεν του εκανε τελικα) και μετα απο 20 μερες του ηρθε να τη δοκιμασει και διαπιστωσε οτι το καλωδιο της καμερας που παει στη μητρικη δε φτανει(για τη χρηση που τη θελει αυτος) και θελει να την επιστρεψει...

thank you but no thanks πες του.

Link to comment
Share on other sites

μου πηρε ενας οθονη απο λαπτοπ(ενω προηγουμενως την ειχε παρει αλλος και στη μια μερα μου την επεστρεψε γιατι δεν του εκανε τελικα) και μετα απο 20 μερες του ηρθε να τη δοκιμασει και διαπιστωσε οτι το καλωδιο της καμερας που παει στη μητρικη δε φτανει(για τη χρηση που τη θελει αυτος) και θελει να την επιστρεψει...

Σε έχει πληρώσει, έτσι; Θα πάρει τα @@ σου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικα και με εχει πληρωσει.

Ενταξει ειπαμε να κανουμε καμια διευκολυνση(οπως ειχα κανει και στον πρωτο που στη μια μερα μου τη γυρισε) αλλα οχι και 20 μερες μετα.

και μου ελεγε και με μια φυσικοτητα,"σου ειχα πει οτι αν δεν μου εκανε θα στη γυριζα"

τι να πω...

το ειπα και εδω να δω αν σκεφτομουν λαθος μιας και με κομματια λαπτοπ κτλ δεν ειχα γενικα πολλα μπλεξιματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.